Menu

Wolfenstein The Old Blood Spolszczenie

Przedstawiamy Wolfenstein The Old Blood Spolszczenie. Pierwszy dodatek do gry Wolfenstein. Jest to samodzielny produkt, oferujący dwuczęściową minikampanię rozgrywającą się bezpośrednio przed wydarzeniami z „podstawki”. Trafiamy do Bawarii w 1946 roku, by zinfiltrować zamek Wolfenstein, a następnie w miasteczku Wulfburg powstrzymać szalonego archeologa igrającego z prastarymi złymi mocami. Rozszerzenie wprowadza też nowe bronie i nowych przeciwników.
spolszczenie do Wolfenstein The Old Blood

Wolfenstein The Old Blood Spolszczenie

Samodzielne rozszerzenie do zabawy Wolfenstein: The New Order, która zadebiutowała na komputerach i konsolach ósmej generacji wiosną 2014 roku. Identycznie jak model, prezentuje jest skutkiem współpracy studia Machine Games z spółką Bethesda. Pod względem fabularnym wynosimy do zakładania z prequelem gry strategicznej, będącym swoisty ukłon w okolicę fanów pierwszych scen serii Wolfenstein. Akcja dostarcza nas do alternatywnego roku 1946, kiedy naziści są o ruch z wygrania II wojny światowej. W trakcie wydanej na 2 części kampanii fabularnej protagonista cyklu, B.J. Blazkovicz, wchodzi do Bawarii, gdzie wymaga wziąć z twierdzy Wolfenstein koordynaty tajnego instytutu badawczego. W dalszej strony gry podróżujemy do wąskiego miasteczka Wulfburg, gdzie niemiecki archeolog wydobywa z gleby tajemnicze artefakty, niosące groźbę uwolnienia prastarych złych mocy. Pod względem techniki i oprawy, brzmi nie odstaje od „podstawki”, i całą rozsądną ciekawostką jest złóż nieznanych wcześniej broni.
Aby poprawnie zmienić język gry na polski, należy pobrać Wolfenstein The Old Blood Spolszczenie.exe (link do ściągnięcia aplikacji znajduje się pod koniec artykułu). Nie musimy podmieniać żadnych plików ponieważ aplikacja zrobi to za nas automatycznie.
Kolejność postępowania
1. Należy ściągnąć Wolfenstein The Old Blood Spolszczenie – link znajduje się pod koniec postu wraz ze wszystkimi informacjami o aplikacji
2. Po pobraniu otwieramy plik .exe
3. Zapoznajemy się z informacjami oraz klikamy Dalej
4. Wybieramy ścieżkę do głównego folderu, gdzie zainstalowana jest nasza gra
5. Klikamy „Dalej” i czekamy aż instalator zamieni wszystkie pliki językowe na polskie, instalacja może
potrwać kilka minut.
6. Po ukończeniu klikamy zakończ i cieszymy się polska wersja gry Wolfenstein The Old Blood
Oto wyniki skanowania Wolfenstein The Old Blood Spolszczenie.exe przez jeden z najpopularniejszych internetowych antywirusów.
Nasze spolszczenia gier i programów udostępniamy też w serwisie chomikuj.pl Zapraszamy do pobierania i komentowania. Przestrzegamy przed oszustami! Prawdziwy link odszukasz jedynie na naszej oficjalnej stronie. Tutaj znajdziesz Wolfenstein The Old Blood Spolszczenie chomikuj.

Screeny aplikacji Wolfenstein The Old Blood Spolszczenie

Wolfenstein The Old Blood spolszczenie pobierz

Wolfenstein The Old Blood Spolszczenie Pobierz

Spolszczenie do gry: Wolfenstein The Old Blood
Rozmiar: 14.32 MB
Kompatybilność: Windows XP, Windows Vista, Windows 7, Windows 8
Rodzaj pliku: .exe
Język: Polski

No comments

Dodaj komentarz

Polub nasz fanpage

Sprawdziany

sprawdziany