Menu

World of Warcraft: Legion Spolszczenie

World of Warcraft: Legion Szóste oficjalne rozszerzenie do znanej gry MMORPG World of Warcraft firmy Blizzard. Fabuła kontynuuje historię wywołaną w byłym dodatku: orkijski szaman Gul’dan uciekłeś z Draenoru na Starte Wyspy i, obierając za naszą siedzibę grobowiec Sargerasa, otworzył ukryty tam portal, drukując na świat hordy demonów. W tejże formie osłabiony Azeroth, idąc w obliczu kolejnej inwazji Płonącego Legionu, że oczekiwać tylko na współpraca graczy, jacy pragną zakończyć Gul’dana, zanim siłom zła uda się ostatecznie przypieczętować zwycięstwo. Najistotniejsze momenty wśród nowości włożonych w załącznika więc perspektywę tworzenia zakonów skupiających czempionów NPC o aktualnej tejże wartości skórze i piękne artefakty, produkowane w satysfakcję za działanie szeregu niebezpiecznych misji. Zmian doczekał się i sposób progresji (wprowadzenie rang), a gracze mogą wywoływać własnych bohaterów do max. 110 poziomu doświadczenia. Nie zarzucono i o porządku innych dungeonów oraz raidów.

spolszczenie do World of Warcraft: Legion

World of Warcraft: Legion Spolszczenie

Przedstawiamy dla Was World of Warcraft: Legion Spolszczenie. Spolszczenie zostało napisane przez Team Spolszczenia4You i zakazuje się czerpania z niego jakichkolwiek korzyści materialnych przez osoby trzecie. Spolszczenie przeznaczone jest do użytkownia przez zwykłych graczy World of Warcraft: Legion.

Aby poprawnie zmienić język gry na polski, należy pobrać World of Warcraft: Legion Spolszczenie.exe. Nie musimy podmieniać żadnych plików ponieważ aplikacja zrobi to za nas automatycznie.

Instalacja spolszczenia

Kolejność postępowania

1. Należy ściągnąć World of Warcraft: Legion Spolszczenie.exe
2. Po pobraniu otwieramy plik .exe
3. Zapoznajemy się z informacjami oraz klikamy Dalej
4. Wybieramy ścieżkę do głównego folderu, gdzie zainstalowana jest nasza gra
5. Klikamy „Dalej” i czekamy aż instalator zamieni wszystkie pliki językowe na polskie, instalacja może
potrwać kilka minut.
6. Po ukończeniu klikamy zakończ i cieszymy się polska wersja gry World of Warcraft: Legion

Oto wyniki skanowania World of Warcraft: Legion spolszczenie.exe przez jeden z najpopularniejszych internetowych antywirusów –

Wyniki skanowania spolszczenia World of Warcraft: Legion

spolszczenie chomikuj.plNasze spolszczenia gier i programów udostępniamy też w serwisie chomikuj pl Zapraszamy do pobierania i komentowania. Przestrzegamy przed oszustami! Prawdziwy link odszukasz jedynie na naszej oficjalnej stronie. Tutaj znajdziesz World of Warcraft: Legion Spolszczenie chomikuj

 

screenyScreeny aplikacji World of Warcraft: Legion Spolszczenie

World of Warcraft: Legion spolszczenie

World of Warcraft: Legion spolszczenie chomikuj

World of Warcraft: Legion spolszczenie napisy

spolszczenie World of Warcraft: Legion

spolszczenie downloadWorld of Warcraft: Legion Spolszczenie Pobierz

Spolszczenie do gry: World of Warcraft: Legion spolszczenie
Rozmiar: 7.95 MB
Kompatybilność: Windows XP, Windows Vista, Windows 7, Windows 8
Rodzaj pliku: .exe
Język: Polski

Pobierz spolszczenie

No comments

Dodaj komentarz