Menu

XCOM 2 War of the Chosen Spolszczenie PC

Przedstawiamy dla Was XCOM 2 War of the Chosen Spolszczenie. Spolszczenie przeznaczone jest do użytkowania przez zwykłych graczy.

XCOM 2 War of the Chosen Spolszczenie

Dla poszukujących nieco ciekawszych scenerii dla strzelanek ta gra, to coś co przypadnie im do gustu. Postać w którą wcielamy się to osobnik niezbyt piękny, gdyż mający na wszelki wypadek maskę gazową na twarzy, a to tylko po to, żeby nie zostać zarażonym jakimś wirusem, albo trującym gazem. Przemierza on liczne korytarze, ale także to co pozostało ze świata, w którym przyszło mu żyć i walczyć o przetrwanie. W grze znaleźć można bardzo fajne efekty podświetlenia, tak aby możliwe było zorientowanie się w terenie po jakim się poruszamy. Można dzięki tego typu funkcjom ocenić ilu wrogów jest wokół, a także jakiego rodzaju zagrożenie na nas czyha. Tego rodzaju podgląd pozwala przekonać się jak bardzo uzbrojeni są wrogowie, a także jakim sprzętem dysponują. W jednym z etapów, można poznać zamrożonego druida, a my sami dysponujemy rożnego rodzaju bronią różnego rodzaju, która ma inne właściwości. Co ciekawe bohater ma możliwość przeglądania terenu z różnych perspektyw, także nieco z góry. Bardzo łatwo można zmieniać te opcje, aby jeszcze bardziej móc przygotować się do celnych strzałów.

Spolszczenie XCOM 2 War of the Chosen

Załącznik do muzyki XCOM 2 sporządzony przez studio Firaxis Games. Fabuła składa się na tytułowych Wybranych – drugim okazie agentów na pomocach, którzy starają się schwytać dowódcę grupy XCOM. Aby stworzyć przyznane im założenie, ci stali specjaliści pobudzają swoich wykonawców i proponują ich torturom, by wymusić na nich zdradzenie istotnych rady. Jakby tegoż istniałoby zwyczajnie, ich efektywność istnieje oczywiście energiczna, iż są w stopniu przebić się na przestrzeń główną i zmieniać swoje wszystkie operacje. XCOM 2 War of the Chosen spolszczenie wprowadza trzy różne grupy rebelianckie, spośród jakimi wymagamy trwać pozytywne wiadomości, jeżeli decydujemy stosować spośród ich usługi. Posiłków doczekały się i siły Obcych dołożyły do nich trzy śmiercionośne gatunki kosmitów. Też w gruzach dawnych metropolii poznają się członkowie grup Lost, wstali ze zmutowanych ludzi, nienawidzący zarówno nas, kiedy także żołnierzy. Dzięki opisywanemu rozszerzeniu kampania wzbogaciła się o kolejne lokacje oraz charaktery misji. Add-on stosuje oraz nowoczesne znajomości dla żołnierzy oraz wdraża system, jaki losowo modyfikuje wybrane elementy misji celem utrzymania wyższej rozpiętości rozgrywki. Listę nowości zamyka i specjalny system wyzwań, w konstrukcjach którego gracze rozwiązują zadania zlecane codziennie przez jednych autorów.

Aby poprawnie zmienić XCOM 2 War of the Chosen Napisy PL nie musimy podmieniać żadnych plików ponieważ aplikacja zrobi to za nas automatycznie.

Kolejność postępowania
1. Należy ściągnąć XCOM 2 War of the Chosen Spolszczenie
2. Po pobraniu otwieramy plik .exe
3. Zapoznajemy się z informacjami oraz klikamy Dalej
4. Wybieramy ścieżkę do głównego folderu, gdzie zainstalowana jest nasza gra
5. Klikamy „Dalej” i czekamy aż instalator zamieni wszystkie pliki językowe na polskie, instalacja może
potrwać kilka minut.
6. Po ukończeniu klikamy zakończ i cieszymy się XCOM 2 War of the Chosen PL PC

No comments

Dodaj komentarz

Polub nasz fanpage