Menu

Amnesia A Machine for Pigs Spolszczenie

Przedstawiamy dla Was Amnesia A Machine for Pigs Spolszczenie. Druga gra przygodowa w konwencji horroru, która rozgrywa się w uniwersum znanym z Amnesia: Mroczny Obłęd. Wcielamy się w niej w pewnego przedsiębiorcę i próbujemy rozwikłać zagadkę tytułowej maszyny. Co ciekawe, produkcja została przygotowana przez studio thechineseroom, znane z Dear Esther, przy współpracy z twórcami marki z Frictional Games.
spolszczenie do Amnesia A Machine for Pigs

Amnesia A Machine for Pigs Spolszczenie

Inna pracuje z etapu przygodowych survival horrorów Amnesia. Produkcja zbudowana stała przez grupę deweloperską The Chinese Room pod nadzorem studia Frictional Games (twórcy Amnesia: The Dark Descent). Fabuła Amnesia: A Machine for Pigs kumuluje się wokół zagadki tytułowej maszyny. Akcja osadzona zostawiłam w 1899 roku. Gracz realizuje się w pracę przedsiębiorcy, Oswalda Mandusa, jaki na zysk tajemniczej przypadłości zachorował na niemało mai w śpiączkę i zlikwidował pamięć. Odzyskawszy przytomność, bohater odkrywa, że reszta domowników zniknęła, a spod podłogi dobiega niepokojący odgłos jakiejś maszyny… Zdarzenia w muzyce opisywane są z właściwości liczbie kobiety (FPP), co w zestawieniu z miłą oprawą audiowizualną i wspierającą w napięciu historią potęguje odczuwany strach.
Aby poprawnie zmienić język gry na polski, należy pobrać Amnesia A Machine for Pigs Spolszczenie.exe (link do ściągnięcia aplikacji znajduje się pod koniec artykułu).

Kolejność postępowania
1. Należy ściągnąć Amnesia A Machine for Pigs Spolszczenie – link znajduje się pod koniec postu wraz ze wszystkimi informacjami o aplikacji
2. Po pobraniu otwieramy plik .exe
3. Zapoznajemy się z informacjami oraz klikamy Dalej
4. Wybieramy ścieżkę do głównego folderu, gdzie zainstalowana jest nasza gra
5. Klikamy „Dalej” i czekamy aż instalator zamieni wszystkie pliki językowe na polskie, instalacja może
potrwać kilka minut.
6. Po ukończeniu klikamy zakończ i cieszymy się polska wersja gry Amnesia A Machine for Pigs.

Oto wyniki skanowania Amnesia A Machine for Pigs Spolszczenie.exe przez jeden z najpopularniejszych internetowych antywirusów.

screenyScreeny aplikacji Amnesia A Machine for Pigs Spolszczenie

Amnesia A Machine for Pigs Spolszczenie

Amnesia A Machine for Pigs Spolszczenie Pobierz

Spolszczenie do gry: Amnesia A Machine for Pigs Spolszczenie
Rozmiar: 7.95 MB
Kompatybilność: Windows XP, Windows Vista, Windows 7, Windows 8
Rodzaj pliku: .exe
Język: Polski

No comments

Dodaj komentarz

Polub nasz fanpage

Sprawdziany

sprawdziany