Menu

Amnesia Memories Spolszczenie

Przedstawiamy dla Was Amnesia Memories Spolszczenie. Skierowana do graczy płci żeńskiej przygodówka typu visual novel. Opowiada ona o cierpiącej na amnezję młodej dziewczynie, która podczas rozgrywki ma okazję związać się z jednym z pięciu mężczyzn. Podczas zabawy gracz biernie śledzi fabułę i w kluczowych momentach podejmuje decyzje o istotnym znaczeniu dla opowiadanej historii.
spolszczenie do Amnesia Memories

Amnesia Memories Spolszczenie

Amnesia: Memories to wyznaczona zwykle do graczy płci żeńskiej przygodówka, przystająca do poziomie powieści wizualnych (ang. visual novel). Produkcję opracowało japońskie studio Idea Factory, i tytuł wyświetliłeś się pierwotnie tymczasem w rodzinnej Japonii – najpierw na konsolkę PSP (2011), i dalej w rozszerzonej grupy na PS Vita (2013). Wraz z debiutem zabawy na Zachodzie, listę platform poszerzono o ciekawe komputery i narzędzia przenośne z zespołem iOS i Android. Akcja gry formuje się w idealnym uniwersum, wyglądającym nieco tę Ziemię, oraz wszystka akcja porusza się rankiem 1 sierpnia. Główną bohaterką jest zielona osoba, która rodzi się z doskonałą amnezją. Jej oryginalną zasadą co do osobistej historie jest reguła związków w telefonie. Chwilę po przed jej oczami pojawia się istota imieniem Orion, ale z aspektu przypominająca dwunastoletniego chłopca. Nagle manifestuje się, że nikt poza bohaterką nie istnieje w wyglądzie go stwierdzić. Świadczy on zawsze naszą uwagę, którą osoba cierpi a wspólnie zaczynają grę o odzyskanie wspomnień.
Aby poprawnie zmienić język gry na polski, należy pobrać Amnesia Memories Spolszczenie.exe (link do ściągnięcia aplikacji znajduje się pod koniec artykułu).

Kolejność postępowania
1. Należy ściągnąć Amnesia Memories Spolszczenie – link znajduje się pod koniec postu wraz ze wszystkimi informacjami o aplikacji
2. Po pobraniu otwieramy plik .exe
3. Zapoznajemy się z informacjami oraz klikamy Dalej
4. Wybieramy ścieżkę do głównego folderu, gdzie zainstalowana jest nasza gra
5. Klikamy „Dalej” i czekamy aż instalator zamieni wszystkie pliki językowe na polskie, instalacja może
potrwać kilka minut.
6. Po ukończeniu klikamy zakończ i cieszymy się polska wersja gry Amnesia Memories.

Oto wyniki skanowania Amnesia Memories Spolszczenie.exe przez jeden z najpopularniejszych internetowych antywirusów.

Screeny aplikacji Amnesia Memories Spolszczenie
Amnesia Memories spolszczenie

Amnesia Memories Spolszczenie Pobierz

Spolszczenie do gry: Amnesia Memories
Rozmiar: 7.95 MB
Kompatybilność: Windows XP, Windows Vista, Windows 7, Windows 8
Rodzaj pliku: .exe
Język: Polski

No comments

Dodaj komentarz

Polub nasz fanpage

Sprawdziany

sprawdziany