Menu

Asemblance Spolszczenie

Przedstawiamy dla Was Asemblance Spolszczenie. Spolszczenie przeznaczone jest do użytkownia przez zwykłych graczy Asemblance
spolszczenie do Asemblance

Asemblance Spolszczenie

Asemblance jest to gra w charakterach thrillera psychologicznego, opublikowana w całości epizodycznej. Asemblance jest debiutanckim projektem zespołu Nilo Studios, zaprojektowanego przez Nilesa Sankeya, dewelopera będącego zbyt sobą dziesięcioletnie sprawdzenie w studiu Bungie, odpowiedzialnym m.in. za serię Halo i Destiny. Producent nie ukrywa inspiracji amerykańskimi serialami telewizyjnymi, w niniejszym Z Archiwum X czy Strefa Mroku oraz brytyjskim Black Mirror, a jeszcze grami pokroju The Stanley Parable czy P.T. (grywalny teaser anulowanego Silent Hills). W Asemblance dodajemy się w tajemniczego bohatera uwięzionego w organizacji zdolnej symulować wspomnienia. Aby wydostać się z sieci, bohater musi zagłębiać się jeszcze daleko w meandry naszego umysłu. W niniejszy rozwiązanie odkopie czasy ze znajomego działania, o jakich tak stanowiło nie pamiętać. Gracz podróżuje pomiędzy rożnymi – czasem surrealnymi – fragmentami przeszłości protagonisty. Imprezę w Asemblance obserwujemy z strony liczbie osoby, i taż rozgrywka nastawiona istnieje na eksplorację i małe interakcje z otoczeniem.
Aby poprawnie zmienić język gry na polski, należy pobrać Asemblance Spolszczenie.exe. Nie musimy podmieniać żadnych plików ponieważ aplikacja zrobi to za nas automatycznie.

Kolejność postępowania
1. Należy ściągnąć Asemblance Spolszczenie.exe
2. Po pobraniu otwieramy plik .exe
3. Zapoznajemy się z informacjami oraz klikamy Dalej
4. Wybieramy ścieżkę do głównego folderu, gdzie zainstalowana jest nasza gra
5. Klikamy „Dalej” i czekamy aż instalator zamieni wszystkie pliki językowe na polskie, instalacja może
potrwać kilka minut.
6. Po ukończeniu klikamy zakończ i cieszymy się polska wersja gry Asemblance.

Oto wyniki skanowania Asemblance.exe przez jeden z najpopularniejszych internetowych antywirusów.
Przestrzegamy przed oszustami! Prawdziwy link odszukasz jedynie na naszej oficjalnej stronie. Tutaj znajdziesz Asemblance Spolszczenie chomikuj.

Screeny aplikacji Asemblance Spolszczenie

Asemblance spolszczenie

Asemblance  Spolszczenie Pobierz

Spolszczenie do gry: Asemblance
Rozmiar: 7.95 MB
Kompatybilność: Windows XP, Windows Vista, Windows 7, Windows 8
Rodzaj pliku: .exe
Język: Polski

No comments

Dodaj komentarz

Sprawdziany odpowiedzi

sprawdziany chomikuj

Polub nasz fanpage