Menu

Asemblance Spolszczenie

Asemblance jest to gra w charakterach thrillera psychologicznego, opublikowana w całości epizodycznej. Asemblance jest debiutanckim projektem zespołu Nilo Studios, zaprojektowanego przez Nilesa Sankeya, dewelopera będącego zbyt sobą dziesięcioletnie sprawdzenie w studiu Bungie, odpowiedzialnym m.in. za serię Halo i Destiny. Producent nie ukrywa inspiracji amerykańskimi serialami telewizyjnymi, w niniejszym Z Archiwum X czy Strefa Mroku oraz brytyjskim Black Mirror, a jeszcze grami pokroju The Stanley Parable czy P.T. (grywalny teaser anulowanego Silent Hills). W Asemblance dodajemy się w tajemniczego bohatera uwięzionego w organizacji zdolnej symulować wspomnienia. Aby wydostać się z sieci, bohater musi zagłębiać się jeszcze daleko w meandry naszego umysłu. W niniejszy rozwiązanie odkopie czasy ze znajomego działania, o jakich tak stanowiło nie pamiętać. Gracz podróżuje pomiędzy rożnymi – czasem surrealnymi – fragmentami przeszłości protagonisty. Imprezę w Asemblance obserwujemy z strony liczbie osoby, i taż rozgrywka nastawiona istnieje na eksplorację i małe interakcje z otoczeniem.

spolszczenie do Asemblance

Asemblance Spolszczenie

Przedstawiamy dla Was Asemblance Spolszczenie. Spolszczenie zostało napisane przez Team Spolszczenia4You i zakazuje się czerpania z niego jakichkolwiek korzyści materialnych przez osoby trzecie. Spolszczenie przeznaczone jest do użytkownia przez zwykłych graczy Asemblance.

Aby poprawnie zmienić język gry na polski, należy pobrać Asemblance Spolszczenie.exe. Nie musimy podmieniać żadnych plików ponieważ aplikacja zrobi to za nas automatycznie.

Instalacja spolszczenia

Kolejność postępowania

1. Należy ściągnąć Asemblance Spolszczenie.exe
2. Po pobraniu otwieramy plik .exe
3. Zapoznajemy się z informacjami oraz klikamy Dalej
4. Wybieramy ścieżkę do głównego folderu, gdzie zainstalowana jest nasza gra
5. Klikamy „Dalej” i czekamy aż instalator zamieni wszystkie pliki językowe na polskie, instalacja może
potrwać kilka minut.
6. Po ukończeniu klikamy zakończ i cieszymy się polska wersja gry Asemblance

Oto wyniki skanowania Asemblance.exe przez jeden z najpopularniejszych internetowych antywirusów –

Wyniki skanowania spolszczenia Asemblance

spolszczenie chomikuj.plNasze spolszczenia gier i programów udostępniamy też w serwisie chomikuj pl Zapraszamy do pobierania i komentowania. Przestrzegamy przed oszustami! Prawdziwy link odszukasz jedynie na naszej oficjalnej stronie. Tutaj znajdziesz Asemblance Spolszczenie chomikuj

 

screenyScreeny aplikacji Asemblance Spolszczenie

Asemblance spolszczenie

Asemblance spolszczenie chomikuj

Asemblance spolszczenie napisy

spolszczenie Asemblance

spolszczenie downloadAsemblance  Spolszczenie Pobierz

Spolszczenie do gry: Asemblance
Rozmiar: 7.95 MB
Kompatybilność: Windows XP, Windows Vista, Windows 7, Windows 8
Rodzaj pliku: .exe
Język: Polski

No comments

Dodaj komentarz