Menu

Firewatch Spolszczenie

Przedstawiamy dla Was Firewatch Spolszczenie. Spolszczenie zostało napisane przez Team Spolszczenia4You i zakazuje się czerpania z niego jakichkolwiek korzyści materialnych przez osoby trzecie. Spolszczenie przeznaczone jest do użytkownia przez zwykłych graczy Firewatch. Przeprowadzona w umów FPP niezależna gra przygodowa, będąca debiutem amerykańskiego studia Campo Santo. W zespół ekipy weszli m.in. twórcy będący zbyt sobą prace przy takich tytułach, jak The Walking Dead, Mark of the Ninja, BioShock 2 czy Brutal Legend.
spolszczenie do Firewatch

Firewatch Spolszczenie

Akcja gry czeka nas do wysokiego lasu w amerykańskim stanie Wyoming, gdzie szukający odskoczni z naszych problemów bohater, podejmuje pracę strażnika. Ta przyjemna z pozoru praca miesza się w chwili, jak na kontrolowanym przez polskiego protoplastę obszarze zaczynają być rozmaite niewyjaśnione zjawiska. Męczące się wydarzenia stosują się z sytuacją szefowej bohatera – Delilah, z jaką podczas gry utrzymujemy stały kontakt radiowy. Ważnym elementem konkurencje stanowi wówczas oraz budowanie informacji z przełożoną, będącą wyjątkową postacią inną w walce. Rozgrywka gromadzi się tylko na zabiegu single player, a za oprawę gry odpowiada popularny silnik Unity.
Aby poprawnie zmienić język gry na polski, należy pobrać Firewatch Spolszczenie.exe. Nie musimy podmieniać żadnych plików ponieważ aplikacja zrobi to za nas automatycznie.

Kolejność postępowania
1. Należy ściągnąć Firewatch Spolszczenie.exe
2. Po pobraniu otwieramy plik .exe
3. Zapoznajemy się z informacjami oraz klikamy Dalej
4. Wybieramy ścieżkę do głównego folderu, gdzie zainstalowana jest nasza gra
5. Klikamy „Dalej” i czekamy aż instalator zamieni wszystkie pliki językowe na polskie, instalacja może
potrwać kilka minut.
6. Po ukończeniu klikamy zakończ i cieszymy się polska wersja gry Firewatch

Nasze spolszczenia gier i programów udostępniamy też w serwisie chomikuj pl Zapraszamy do pobierania i komentowania. Przestrzegamy przed oszustami! Prawdziwy link odszukasz jedynie na naszej oficjalnej stronie. Tutaj znajdziesz Firewatch Spolszczenie chomikuj.

Screeny aplikacji Firewatch Spolszczenie
Firewatch spolszczenie

Firewatch Spolszczenie Pobierz

One comment

  1. Piromet napisał(a):

    Dziala,Goraco Polecam !!!!!

Dodaj komentarz

Polub nasz fanpage

Sprawdziany

sprawdziany