Menu

Last Day of June Spolszczenie Pobierz PC

Przedstawiamy dla Was Last Day of June Spolszczenie. Spolszczenie przeznaczone jest do użytkowania przez zwykłych graczy.

Last Day of June Spolszczenie

Gra przygodowa, przygotowana przez studio Ovosonico, w jakiej występowaniu mieli udział. Przedstawiona w niej treść zbiera się na jakości Carla, którego luba – tytułowa June – odeszła w finału obrażeń zwróconych w przypadku samochodowym. Protagonista odkrył jednak, że stosując obrazy stworzone przez lubą naszego centrum, może przemieszczać się w porządku. Z ostatniej fazy była się za całą cenę zmienić bieg przeżyć i zabezpieczyć partnerkę, ponosząc przy obecnym kary przeprowadzanych przez siebie wyborów. Radość w Last Day of June liczy na eksploracji zróżnicowanych mieszkań a wyszukiwaniu elementów lokacji, w jakich potrafimy trochę zmienić – z terminu do porządku zmusza się wtedy z potrzebą rozwiązania nieskomplikowanej łamigłówki lub przyjęcia dyspozycji będącej zasięg na bieg przyczynowo skutkowy. Poza niecodzienną tematyką, praca że się podobać oraz ze powodu na różną, artystyczną oprawę graficzną.
Screeny aplikacji Spolszczenie chomikuj
Last Day of June spolszczenie
Aby poprawnie zmienić Last Day of June Napisy PL nie musimy podmieniać żadnych plików ponieważ aplikacja zrobi to za nas automatycznie.

Kolejność postępowania
1. Należy ściągnąć Last Day of June Spolszczenie
2. Po pobraniu otwieramy plik .exe
3. Zapoznajemy się z informacjami oraz klikamy Dalej
4. Wybieramy ścieżkę do głównego folderu, gdzie zainstalowana jest nasza gra
5. Klikamy „Dalej” i czekamy aż instalator zamieni wszystkie pliki językowe na polskie, instalacja może
potrwać kilka minut.
6. Po ukończeniu klikamy zakończ i cieszymy się Last Day of June PL PC

No comments

Dodaj komentarz

Polub nasz fanpage