Menu

Layers of Fear Spolszczenie

Przedstawiamy dla Was Layers of Fear Spolszczenie. Spolszczenie przeznaczone jest do użytkownia przez zwykłych graczy Layers of Fear

spolszczenie do Layers of Fear

Layers of Fear Spolszczenie

W sierpniu ubiegłego roku, metodą early access na steamie została udostępniona gra „Layers of fear.” Feedback od graczy pomógł deweloperom gry stworzyć w ostatecznej wersji coś naprawdę wyjątkowego. Jako gra – horror, „Layers of fear” uderza w tę właśnie sferę, na którą jest zapotrzebowanie, a mianowicie daje równowagę, balans. „Layers of fear” daje potężną historię, która nie komplikuje się zbytnio i która nie przeciąga się dłużej niż to konieczne. Daje graczowi dostateczny stopień kontroli, by wkręcił się on w rzeczywistość, w którą został wrzucony, czyli w koszmar szalonego artysty. Gra się więc nieznanego z imienia artystę, który jest w trakcie dokańczania swojego majstersztyku. W związku z tym, że jesteśmy niezrównoważonym człowiekiem, linia pomiędzy wizją szaleńca a rzeczywistością zostaje poważnie zamazana. W grze, przez sześć rozdziałów polujesz na przedmioty niezbędne ci do dokończenia dzieła sztuki.
Są to takie, ot, ciekawostki, jak ludzka skóra, kości, krew. Celem cały czas jest zdeterminowanie co jest prawdziwe, a co jest iluzją chorego psychicznie artysty. W miarę jak eksplorujesz jego umysł, staje się dla ciebie jasne, że to obsesja na punkcie kariery doprowadziła go do szaleństwa. Straszydła w tej grze są zawsze nieoczekiwane, jako że wyobraźnia chorego artysty nie ma limitów. Gry typu slender spopularyzowały jumpscare’y , ale ta gra wyprowadza je na jeszcze inny poziom. Używa ona ich w sposób, który ukazuje, jak to jest być człowiekiem, którego świat powoli rozpada się na kawałki. Oznacza to, że gracz, który kontroluje grę, stopniowo buduje połączenie z opowiadaną w niej historią. Prolog pozwala na eksplorację domu z perspektywy rzeczywistości. Detale z przeszłości artysty pozwalają namalować kontekst tego, co dzieje się wewnątrz jego umysłu. Gra nagradza gracza za eksplorowanie domu różnorakimi informacjami. Gra oferuje dwa rodzaje zbieralnych notek: pierwsze to listy od żony artysty, a drugie to jego pokraczne rysunki – wszystko to nadaje kontekst jego rozdarciu. Zainteresowała cię ta historia? Pobierz grę z portalu chomikuj. Jest to polska produkcja, spolszczenie nie będzie ci potrzebne.

Kolejność postępowania
1. Należy ściągnąć Layers of Fear Spolszczenie.exe
2. Po pobraniu otwieramy plik .exe
3. Zapoznajemy się z informacjami oraz klikamy Dalej
4. Wybieramy ścieżkę do głównego folderu, gdzie zainstalowana jest nasza gra
5. Klikamy „Dalej” i czekamy aż instalator zamieni wszystkie pliki językowe na polskie, instalacja może
potrwać kilka minut.
6. Po ukończeniu klikamy zakończ i cieszymy się polska wersja gry Layers of Fear.

Oto wyniki skanowania Layers of Fear Spolszczenie.exe przez jeden z najpopularniejszych internetowych antywirusów. Tutaj znajdziesz Layers of Fear Spolszczenie chomikuj.

Screeny aplikacji Layers of Fear Spolszczenie

Layers of Fear spolszczenie

Layers of Fear Spolszczenie Pobierz

No comments

Dodaj komentarz

Polub nasz fanpage

Sprawdziany

sprawdziany