Menu

LEGO Marvel’s Avengers Spolszczenie PC

Przedstawiamy dla Was LEGO Marvel’s Avengers Spolszczenie. Spolszczenie zostało napisane przez Team Spolszczenia4You. Spolszczenie przeznaczone jest do użytkownia przez zwykłych graczy LEGO Marvel’s Avengers.
spolszczenie do LEGO Marvel's Avengers

LEGO Marvel’s Avengers Spolszczenie

Któż z nas nie zna klocków LEGO, miały to być zabawki dla nieco większych dzieci, tymczasem okazały się prawdziwym hitem dla osób w każdym wieku. Jak się potem okazało doczekały się całej serii. Za ich pomocą można zbudować różne pojazdy, a także całe miasta. Mają nawet swoje własne muzeum. Potem była seria filmów, a potem przyszedł czas, także na gry komputerowe. To już druga część, jak sygnalizuje numer 2. Akcja osadzona jest w galaktyce, a my jako gracz wcielamy się w jedną z postaci strażników. Mamy misję do spełnienia, jaką jest ratowanie galaktyki przed złem. Cała grafika ukazuje ciekawe postacie, pojazdy oraz inne budowle, jakie faktycznie można zbudować z klocków LEGO. Cześć z nich jest doskonale znana z filmów, a także dostępnych kolekcji samych klocków. Super Heroes, odnosi się do „super bohaterów”, jakimi faktycznie są postacie z tej gry, walczący przecież o dobro wspólne. Naprawdę wyjątkowo świetna oprawa graficzna. Co ciekawe można się wcielać w różne postaci z ekipy, zmieniając je sobie na potrzeby powodzenia misji w czasie trwania gry.
Aby poprawnie zmienić język gry na polski, należy pobrać LEGO Marvel’s Avengers Spolszczenie.exe (link do ściągnięcia aplikacji znajduje się pod koniec artykułu). Nie musimy podmieniać żadnych plików ponieważ aplikacja zrobi to za nas automatycznie.

Kolejność postępowania
1. Należy ściągnąć LEGO Marvel’s Avengers Spolszczenie – link znajduje się pod koniec postu wraz ze wszystkimi informacjami o aplikacji
2. Po pobraniu otwieramy plik .exe
3. Zapoznajemy się z informacjami oraz klikamy Dalej
4. Wybieramy ścieżkę do głównego folderu, gdzie zainstalowana jest nasza gra
5. Klikamy „Dalej” i czekamy aż instalator zamieni wszystkie pliki językowe na polskie, instalacja może
potrwać kilka minut.
6. Po ukończeniu klikamy zakończ i cieszymy się polska wersja gry LEGO Marvel’s Avengers

Spolszczenie LEGO Marvel’s Avengers

LEGO Marvel's Avengers spolszczeniePrzy okazji poprzedniej kolaboracji powstało bowiem LEGO Marvel superheroes, której LEGO Marvel Avengers jest bezpośrednią kontynuacją. Grę zapowiedziano na początku dwa tysiące piętnastego roku i ma ona ukazać się dwudziestego szóstego stycznia dwa tysiące szesnastego roku. Jeżeli chodzi o fabułę gry, to bazą dla LEGO Marvel’s Avengers są te wyprodukowane dotąd produkcje filmowe poświęcone Avengersom z dwa tysiące dwunastego roku i the Avengers: Czas Ultrona z roku dwa tysiące piętnastego. Poza tymi dwoma głównymi punktami wyjścia odnaleźć w grze można także elemementy fabularne z filmów poświęconych poszczególnym Avengersom.  Wydarzenia z gry toczą się wokół sprawy tajemniczych artefaktów, które wiążą ze sobą wszystkie elementy uniwersum Marvela. Jeżeli chodzi o charakter rozgrywki, to na platformie Windows nie odbiega ona od tej, jaką zaprezentowano w wydanym w dwa tysiące trzynastym. Jest to bardzo ciekawa i wciągająca gra, która na pewno jest gratką zarówno dla fanów LEGO, jak i dla fanów Marvela. Miło i interesująco spędza się przy niej czas. W momencie gdy gra wyjdzie, pobierz ją oraz crack z portalu chomikuj i ciesz się rozgrywką.

LEGO Marvel’s Avengers Spolszczenie Pobierz
Spolszczenie do gry: LEGO Marvel’s Avengers
Rozmiar: 7.95 MB
Kompatybilność: Windows XP, Windows Vista, Windows 7, Windows 8
Rodzaj pliku: .exe
Język: Polski

No comments

Dodaj komentarz

Polub nasz fanpage

Sprawdziany

sprawdziany