Menu

Life is Strange Spolszczenie

Przedstawiamy dla Was Life is Strange Spolszczenie. Spolszczenie zostało napisane przez Team Spolszczenia4You. Spolszczenie przeznaczone jest do użytkownia przez zwykłych graczy Life is Strange. Epizodyczna gra przygodowa, której akcja rozgrywa się w małym amerykańskim mieście. Główna bohaterka produkcji odkrywa w sobie moc cofania się w czasie, z której korzysta, by rozwiązać zagadkę zaginięcia koleżanki ze studiów. Formuła tytułu wzorowana jest na hitowych seriach studia Telltale, takich jak The Walking Dead. W trakcie historii gracze podejmują decyzje wpływające na jej przebieg.
spolszczenie do Life is Strange

Life is Strange Spolszczenie

Wypracowana przez bliskie z zabawy Remember Me francuskie studio DONTNOD epizodyczna gra przygodowa, wzorowana na realizacjach firmy Telltale Games. Jej bohaterką jest osiemnastoletnia Max Caulfield, która po latach wraca do swobodnego miasteczka Arcadia Bay w Oregonie. Wraz z klasyczną przyjaciółką Chloe podejmuje badanie w myśli tajemniczego zniknięcia Rachel Amber, co tkwi się początkiem serii niewytłumaczalnych zdarzeń. Istotną kwestię w sztuce pełni fabuła, a sama mechanika zabawy korzysta na ustalonej formule studia Telltale, łącząc możliwość łatwej eksploracji świata z potrzebą dokonywania wyborów, będących znajome wytrwałości w odleglejszym ciągu rozgrywki. W poznaniu z gier twórców The Walking Dead, tutaj gracz jest zapewnij namawiany do przetwarzania dokonywanych wyborów – Max ma mocą cofania czasu, co pozwoli testować drugie modele wydarzeń bez potrzebie wielokrotnego mienia danego obrazu. Z ściany technicznej gra przebywa na ostrym stopniu; twórcy położyliśmy na prostą, pastelową oprawę plastyczną oraz wyjątkowo klimatyczną ścieżkę dźwiękową.
Aby poprawnie zmienić język gry na polski, należy pobrać Life is Strange Spolszczenie.exe (link do ściągnięcia aplikacji znajduje się pod koniec artykułu). Nie musimy podmieniać żadnych plików ponieważ aplikacja zrobi to za nas automatycznie.

Kolejność postępowania
1. Należy ściągnąć Life is Strange Spolszczenie – link znajduje się pod koniec postu wraz ze wszystkimi informacjami o aplikacji
2. Po pobraniu otwieramy plik .exe
3. Zapoznajemy się z informacjami oraz klikamy Dalej
4. Wybieramy ścieżkę do głównego folderu, gdzie zainstalowana jest nasza gra
5. Klikamy „Dalej” i czekamy aż instalator zamieni wszystkie pliki językowe na polskie, instalacja może
potrwać kilka minut.
6. Po ukończeniu klikamy zakończ i cieszymy się polska wersja gry Life is Strange

Nasze spolszczenia gier i programów udostępniamy też w serwisie chomikuj.pl Zapraszamy do pobierania i komentowania. Przestrzegamy przed oszustami! Prawdziwy link odszukasz jedynie na naszej oficjalnej stronie. Tutaj znajdziesz Life is Strange Spolszczenie chomikuj.

Screeny aplikacji Life is Strange Spolszczenie

Life is Strange spolszczenie pobierz

Life is Strange Spolszczenie Pobierz

Spolszczenie do gry: Life is Strange
Rozmiar: 14.32 MB
Kompatybilność: Windows XP, Windows Vista, Windows 7, Windows 8
Rodzaj pliku: .exe
Język: Polski

One comment

  1. Averon napisał(a):

    5/5 ocena jak najbardziej zasluzona 🙂

Dodaj komentarz

Polub nasz fanpage

Sprawdziany

sprawdziany