Menu

Oxenfree Spolszczenie

Przedstawiamy Oxenfree Spolszczenie. Oxenfree to dwuwymiarowa gra z gatunku horrorów. Gracz wcielając się w nastoletnią dziewczynę, próbuje razem z przyjaciółmi zrozumieć istotę i naturę paranormalnych zjawisk, jakie zaczęły nawiedzać miejsce, w którym się znaleźli. Prosta, dwuwymiarowa grafika wbrew pozorom nie niweczy przerażającego klimatu, jaki powstaje przy obcowaniu ze zjawami, a całość dodatkowo wzbogacona jest niezwykle niepokojącą oprawą dźwiękową.
spolszczenie do Oxenfree

Oxenfree Spolszczenie

Dwuwymiarowa gra przygodowa w normy paranormalnego horroru, sporządzona przez debiutujące Night School Studio, utworzone przez starych pracowników Telltale Games. W zabawie uzależniamy się w perspektywę dziewczyny imieniem Alex, która aktualnie kończy szkołę możliwą zaś dla uczczenia tegoż faktu znajduje się wraz z jakością panów na wyspę, wynoszącą z lat doskonałe miejsce pożegnań uczniów. Podczas uroczystości ujawnia się, że Alex oraz jej znajomi w ciemny sposób otwarli drzwi do różnego aspektu, i spokój grupy nastolatków zaczynają mącić coraz ciekawsze zjawiska, takie jak nadnaturalne tony i wizje. Ponieważ obecność strachów nie zawsze zauważalna jest ubogim okiem, w uniknięciu niebezpieczeństwa bohaterce pomaga specjalne radio, które po odnalezieniu odpowiedniej częstotliwości pozwala zawczasu dokonać się na potencjalny atak. Mrocznej atmosfery Oxenfree dopełnia klimatyczna oprawa graficzna, wykorzystująca filtry znajome z pewnych filmowych horrorów, i i niepokojąca ścieżka dźwiękowa.
Aby poprawnie zmienić język gry na polski, należy pobrać Oxenfree Spolszczenie.exe (link do ściągnięcia aplikacji znajduje się pod koniec artykułu).

Kolejność postępowania
1. Należy ściągnąć Oxenfree Spolszczenie – link znajduje się pod koniec postu wraz ze wszystkimi informacjami o aplikacji
2. Po pobraniu otwieramy plik .exe
3. Zapoznajemy się z informacjami oraz klikamy Dalej
4. Wybieramy ścieżkę do głównego folderu, gdzie zainstalowana jest nasza gra
5. Klikamy „Dalej” i czekamy aż instalator zamieni wszystkie pliki językowe na polskie, instalacja może
potrwać kilka minut.
6. Po ukończeniu klikamy zakończ i cieszymy się polska wersja gry Oxenfree.

Oto wyniki skanowania Oxenfree Spolszczenie.exe przez jeden z najpopularniejszych internetowych antywirusów.

Screeny aplikacji Oxenfree Spolszczenie

Oxenfree spolszczenie

Oxenfree Spolszczenie Pobierz

Spolszczenie do gry: Oxenfree
Rozmiar: 7.95 MB
Kompatybilność: Windows XP, Windows Vista, Windows 7, Windows 8
Rodzaj pliku: .exe
Język: Polski

No comments

Dodaj komentarz

Polub nasz fanpage

Sprawdziany

sprawdziany