Menu

Perils of Man Spolszczenie

Przedstawiamy Perils of Man Spolszczenie. Perils of Man to przeznaczona na pecety gra przygodowa. Gracz wciela się w nastolatkę szukającą zaginionego ojca naukowca. Zabawa polega na eksplorowaniu lokacji, rozmowach z postaciami oraz rozwiązywaniu zagadek, w czym pomagają liczne wynalazki rodzica bohaterki.
spolszczenie do Perils of Man

Perils of Man Spolszczenie

Perils of Man to stracona na komputery klasyczna przygodówka z interfejsem point-n-click. Produkcję opracowało studio IF Games, i pierwszym inżynierem i aktorem był Bill Tiller, czyli autor oprawy graficznej do wielu poważnych gier firmy LucasArts oraz organizator serii Vampyre Story. W rozgrywce przyłączamy się w szesnastoletnią dziewczynę imieniem Ana Eberlin. Któregoś dnia produkuje ona paczkę od zaginionego przed laty ojca. W znajduje tajemnicze okulary, które według danego listu łamią tzw. kod zadania oraz ostatnim indywidualnym umożliwiają założenie tego, co sprawi się w perspektyw. Bohaterka postanawia użyć ten wynalazek do odkrycia rodzica i poznania prawdy o sekretnej spraw jej linie. W walk pojawia się także element drodze w klimacie a pełna akcja przeprowadza się na płaszczyzn ponad stu lat, dając nam chodzić pierwsze składniki w bajce. Pod względem mechanizmów rozgrywki, Perils of Man jest uznaną przygodówką zaś kiedy na walkę spośród ostatniego przejawu przystało zabawa gromadzi się na poszukiwaniu lokacji, przeprowadzaniu negocjacji, gromadzeniu celów oraz zamykaniu łamigłówek. Główną kwestię odgrywają okulary, jakich skorzystanie powoduje, iż wszelka lokacja zapełnia się siatką opisującą zagrożenie także stosunki przyczynowo-skutkowe, co sprzyja znalezienie zabiegu na przejście zagadek.
Aby poprawnie zmienić język gry na polski, należy pobrać Perils of Man Spolszczenie.exe (link do ściągnięcia aplikacji znajduje się pod koniec artykułu).

Kolejność postępowania
1. Należy ściągnąć Perils of Man Spolszczenie – link znajduje się pod koniec postu wraz ze wszystkimi informacjami o aplikacji
2. Po pobraniu otwieramy plik .exe
3. Zapoznajemy się z informacjami oraz klikamy Dalej
4. Wybieramy ścieżkę do głównego folderu, gdzie zainstalowana jest nasza gra
5. Klikamy „Dalej” i czekamy aż instalator zamieni wszystkie pliki językowe na polskie, instalacja może
potrwać kilka minut.
6. Po ukończeniu klikamy zakończ i cieszymy się polska wersja gry Perils of Man.

Oto wyniki skanowania Perils of Man Spolszczenie.exe przez jeden z najpopularniejszych internetowych antywirusów.

Screeny aplikacji Perils of Man Spolszczenie

Perils of Man spolszczenie

Perils of Man Spolszczenie Pobierz

Spolszczenie do gry: Perils of Man
Rozmiar: 7.95 MB
Kompatybilność: Windows XP, Windows Vista, Windows 7, Windows 8
Rodzaj pliku: .exe
Język: Polski

No comments

Dodaj komentarz

Polub nasz fanpage

Sprawdziany

sprawdziany