Menu

Psychonauts Spolszczenie

Przedstawiamy dla Was Psychonauts Spolszczenie. Spolszczenie zostało napisane przez Team Spolszczenia4You i zakazuje się czerpania z niego jakichkolwiek korzyści materialnych. Spolszczenie przeznaczone jest do użytkownia przez zwykłych graczy Psychonauts. „Psychonauts” to debiutancki projekt amerykańskiego studia developerskiego Double Fine Productions. Warto dodać, iż w skład teamu producenckiego wchodzą znani programiści, którzy w przeszłości pracowali już nad wieloma słynnymi tytułami (m.in. Grim Fandango, Diablo II, Jedi Knight).
spolszczenie do Psychonauts

Psychonauts Spolszczenie

 
Dobra gra gromadzi się z trzynastu zwiększonych poziomów, warto przy tymże dać, że są one wcale zróżnicowane. Większość poziomów załatwia się w charakterach drugich pracowników, Raz o dużo rzadziej przeciąga się w zdecydowanym świecie. Oprócz walk wyglądają na niego mocne zagadki, które choć z racji zręcznościowego charakteru konkurencji nie są za skomplikowane. Wachlarz zachowań głównego bohatera jest nieco rozbudowany, Raz może pływać, skakać, wspinać się i nawet skradać. Objęcie jest przeprowadzone interaktywnymi obiektami, grupa spośród nich wolno zastosować w trakcie walk. Sama przyjemność nie istnieje do brzegu ważna co nie powinno szczególnie dziwić, wszak producenci „Psychonauts” w historii siedzieli przy takich terminach jak „Day of the Tentacle’” czy „Full Throttle”. Warto podkreślić, iż radość jest nieliniowa. Większość tematów można projektować na parę rodzajów, obok tegoż podano wysoką ilość minigier. Aby poprawnie zmienić język gry na polski, należy pobrać Psychonauts Spolszczenie.exe (link do ściągnięcia aplikacji znajduje się pod koniec artykułu). Nie musimy podmieniać żadnych plików ponieważ aplikacja zrobi to za nas automatycznie.
Kolejność postępowania
1. Należy ściągnąć Psychonauts Spolszczenie – link znajduje się pod koniec postu wraz ze wszystkimi informacjami o aplikacji
2. Po pobraniu otwieramy plik .exe
3. Zapoznajemy się z informacjami oraz klikamy Dalej
4. Wybieramy ścieżkę do głównego folderu, gdzie zainstalowana jest nasza gra
5. Klikamy „Dalej” i czekamy aż instalator zamieni wszystkie pliki językowe na polskie, instalacja może
potrwać kilka minut.
6. Po ukończeniu klikamy zakończ i cieszymy się polska wersja gry Psychonauts
Oto wyniki skanowania Psychonauts Spolszczenie.exe przez jeden z najpopularniejszych internetowych antywirusów.
Nasze spolszczenia gier i programów udostępniamy też w serwisie chomikuj.pl Zapraszamy do pobierania i komentowania. Przestrzegamy przed oszustami! Prawdziwy link odszukasz jedynie na naszej oficjalnej stronie. Tutaj znajdziesz Psychonauts Spolszczenie chomikuj.

Screeny aplikacji Psychonauts Spolszczenie

Psychonauts spolszczenie chomikuj

Psychonauts Spolszczenie Pobierz

Spolszczenie do gry: Psychonauts
Rozmiar: 14.32 MB
Kompatybilność: Windows XP, Windows Vista, Windows 7, Windows 8
Rodzaj pliku: .exe
Język: Polski

No comments

Dodaj komentarz

Polub nasz fanpage

Sprawdziany

sprawdziany