Menu

Subnautica Spolszczenie

Przedstawiamy Subnautica Spolszczenie. To sandboksowy koktajl gatunkowy, w którym wcielamy się w kapitana futurystycznego okrętu podwodnego. Naszym zadaniem jest konstruowanie nowych jednostek, a następnie za ich pomocą eksplorowanie morskich głębin, pełnych potworów, skarbów, wraków oraz pozostałości wymarłych cywilizacji.
spolszczenie do Subnautica

Subnautica Spolszczenie

Wymyślony przez studio Unknown Worlds sandboksowy koktajl gatunkowy, łączący elementy przygodowych gier akcji, zręcznościowek oraz RPG. Świat gry ma inspiracje z takich powieści, jak 20.000 Mil Podmorskiej Żeglugi, i w głębiach oceanu napotykamy zarówno rozmaite morskie potwory, kiedy również reszt futurystycznych strukturze i statków. Gracze przyłączają się w osobę kapitana nowoczesnego okrętu podwodnego, jakiego zleceniem jest eksploracja głębin. Cechą charakterystyczną walki istnieje opcja działania okrętów oraz wyznaczania o takich ich tematach, jak osiągi, projekt wnętrza, urządzenia pokładowe i zastosowane do sylwetki materiały. Zabawę organizujemy z formy prymitywnych statków, choć w liczbę rozwojów rozgrywki wykonamy specjalnie rozwinięte jednostki, które pozwalają na znajdowanie nowych, nieznanych wcześniej rejonów oceanu. Podczas zabawy możemy śmiało przechadzać się po pokładzie statku, lecz nie zabraknie i przyczyny do panaceum na zewnątrz oraz oryginalnego zwiedzania podwodnego świata.
Aby poprawnie zmienić język gry na polski, należy pobrać Subnautica Spolszczenie.exe (link do ściągnięcia aplikacji znajduje się pod koniec artykułu).

Kolejność postępowania
1. Należy ściągnąć Subnautica Spolszczenie – link znajduje się pod koniec postu wraz ze wszystkimi informacjami o aplikacji
2. Po pobraniu otwieramy plik .exe
3. Zapoznajemy się z informacjami oraz klikamy Dalej
4. Wybieramy ścieżkę do głównego folderu, gdzie zainstalowana jest nasza gra
5. Klikamy „Dalej” i czekamy aż instalator zamieni wszystkie pliki językowe na polskie, instalacja może
potrwać kilka minut.
6. Po ukończeniu klikamy zakończ i cieszymy się polska wersja gry Subnautica.

Tutaj znajdziesz Subnautica Spolszczenie chomikuj

Screeny aplikacji Subnautica Spolszczenie

Subnautica spolszczenie chomikuj

Subnautica Spolszczenie Pobierz

Spolszczenie do gry: Subnautica
Rozmiar: 14.32 MB
Kompatybilność: Windows XP, Windows Vista, Windows 7, Windows 8
Rodzaj pliku: .exe
Język: Polski

No comments

Dodaj komentarz

Polub nasz fanpage

Sprawdziany

sprawdziany