Menu

The Book of Unwritten Tales 2 Spolszczenie

Przedstawiamy The Book of Unwritten Tales 2 Spolszczenie. To druga część dobrze ocenianej gry przygodowej typu point-and-click. W humorystycznej produkcji, żartującej sobie z wielu motywów znanych z klasycznych pozycji z gatunku fantasy, przychodzi graczom pokierować losami czterech bohaterów. Wśród nich jest m.in. gnom Wilbur oraz Ivo, sztywna i zasadnicza elfia księżniczka.
spolszczenie do The Book of Unwritten Tales 2

The Book of Unwritten Tales 2 Spolszczenie

Kontynuacja zaprojektowanej w 2009 roku przez studio KING Art Games zabawnej gry przygodowej, traktującej o badaniach potężnego magicznego artefaktu. Część innej serii porusza się w rok po wydarzeniach zaprezentowanych w poprzedniczce, i my interesujemy opiekę nad bliską nam szybko drużyną bohaterów, sponsorowanych przez sympatycznego stworka, Crittera. Mechanika rozrywki nie zamieniłaby się i wciąż wydobywa z rozwiązań specyficznych dla gatunku przygodówek point & click. Na rozwiązanie czeka cała rzesza całkiem odmiennych zagadek, do czego wykorzystamy wiedz samej albo niemało stronie. Identycznie niczym w modelu, rozgrywka wykonana stanowi liczną częścią stanu i wyśmiewającymi klasyczne schematy nurtu fantasy odwołaniami do pozycji, obrazów a rozrywek (m.in. Władca Pierścieni, Harry Potter, Pieśń Lodu i Zapału, Świat Dysku czy World of Warcraft). Oprawa graficzna tytułu została szybko podrasowana, z użyciem właściwej stylistyki, cechującej pierwszą wersję gry.
Aby poprawnie zmienić język gry na polski, należy pobrać The Book of Unwritten Tales 2 Spolszczenie.exe (link do ściągnięcia aplikacji znajduje się pod koniec artykułu). Nie musimy podmieniać żadnych plików ponieważ aplikacja zrobi to za nas automatycznie.
Kolejność postępowania
1. Należy ściągnąć The Book of Unwritten Tales 2 Spolszczenie – link znajduje się pod koniec postu wraz ze wszystkimi informacjami o aplikacji
2. Po pobraniu otwieramy plik .exe
3. Zapoznajemy się z informacjami oraz klikamy Dalej
4. Wybieramy ścieżkę do głównego folderu, gdzie zainstalowana jest nasza gra
5. Klikamy „Dalej” i czekamy aż instalator zamieni wszystkie pliki językowe na polskie, instalacja może
potrwać kilka minut.
6. Po ukończeniu klikamy zakończ i cieszymy się polska wersja gry The Book of Unwritten Tales 2
Oto wyniki skanowania The Book of Unwritten Tales 2 Spolszczenie.exe przez jeden z najpopularniejszych internetowych antywirusów. Tutaj znajdziesz The Book of Unwritten Tales 2 Spolszczenie chomikuj.

Screeny aplikacji The Book of Unwritten Tales 2 Spolszczenie

The Book of Unwritten Tales 2 Spolszczenie pobierz

The Book of Unwritten Tales 2 Spolszczenie Pobierz

Spolszczenie do gry: The Book of Unwritten Tales 2
Rozmiar: 14.32 MB
Kompatybilność: Windows XP, Windows Vista, Windows 7, Windows 8
Rodzaj pliku: .exe
Język: Polski

No comments

Dodaj komentarz

Polub nasz fanpage

Sprawdziany

sprawdziany