Menu

The Escapists 2 Spolszczenie Pobierz PC

Przedstawiamy dla Was The Escapists 2 Spolszczenie. Spolszczenie przeznaczone jest do użytkowania przez zwykłych graczy.

The Escapists 2 Spolszczenie

Kolejna część oddanej w 2015 roku gry studia Mouldy Tuf, będącej rozpoznawalną, zręcznościową przygodówką 2D z motywami gry naukowej i RPG. W The Escapist 2 gracze uzależniają się więcej w skazańców wbitych w już strzeżonych więzieniach, natomiast ich ćwiczeniem jest rozpracowanie systemu zabezpieczenia oraz ucieczka. W niniejszym projektu i pod pretekstem normalnego, więziennego mieszkania wymagamy poszukiwać sojuszników i robić przedmioty, spośród jakich potem wytwarzamy przydatne podczas ucieczki narzędzia. W zestawieniu The Escapists 2 Spolszczenie do modelu, w zabawie pojawiła się cała rzesza usprawnień, takich gdy nowoczesne środki usuwania dowolnego terminu, zmodyfikowany sposób walki, możliwość wytworzenia nieznanych wcześniej przedmiotów, i więcej drugie linie ucieczki. Samą spośród najważniejszych nowości jest i wprowadzenie systemu multiplayer typu drop in/drop out, w jakim na wydanym ekranie albo poprzez Internet mieszkać potrafią się jednocześnie maksymalnie cztery osoby.
Screeny aplikacji Spolszczenie chomikuj
The Escapists 2 spolszczenie
Aby poprawnie zmienić The Escapists 2 Napisy PL nie musimy podmieniać żadnych plików ponieważ aplikacja zrobi to za nas automatycznie.

Kolejność postępowania
1. Należy ściągnąć The Escapists 2 Spolszczenie
2. Po pobraniu otwieramy plik .exe
3. Zapoznajemy się z informacjami oraz klikamy Dalej
4. Wybieramy ścieżkę do głównego folderu, gdzie zainstalowana jest nasza gra
5. Klikamy „Dalej” i czekamy aż instalator zamieni wszystkie pliki językowe na polskie, instalacja może
potrwać kilka minut.
6. Po ukończeniu klikamy zakończ i cieszymy się The Escapists 2 PL PC

No comments

Dodaj komentarz

Polub nasz fanpage