Menu

The Park Spolszczenie

Przedstawiamy The Park Spolszczenie. Spolszczenie zostało napisane przez Team Spolszczenia4You i zakazuje się czerpania z niego jakichkolwiek korzyści materialnych. Spolszczenie przeznaczone jest do użytkownia przez zwykłych graczy The Park. Utrzymana w spokoju horroru gra przygodowa, rozgrywająca się w lokacjach danych z wielkiego MMO The Secret World. Zabieramy się w strona kobiety imieniem Lorraine, której synek Callum zaginął podczas niefortunnej wizyty w nawiedzonym parku rozgrywki. Celem atrakcji jest odnalezienie chłopca i odkrycie tajemnic, skrywanych przez to niesamowite miejsce.
spolszczenie do The Park

The Park Spolszczenie


Utrzymana w charakterze horroru pierwszoosobowa gra przygodowa, której część osadzona pozostawiła w świecie ciekawej gry MMO The Secret World. Za przygotowanie tytułu odpowiada studio Funcom, które oprócz wspomnianej prac uważa na bezpośrednim koncie i póz. Age of Conan czy Dreamfall: The Longest Journey. Fabuła The Park zabiera nas do otoczonego gęstym lasem wesołego miasteczka, budzącego powiązania ze danym z The Secret World, nawiedzonym Atlantic Island Park. Podczas gry przyłączamy się w kwestia kobiety imieniem Lorraine, której synek Callum zaginął podczas niefortunnej wizyty w ostatnim strasznym miejscu. Zadaniem graczy jest rzeczywiście odnalezienie chłopca i rozwiązanie mrocznych tajemnic, przechowywanych przez tytułowy park. Podczas gry niezmiernie niebagatelną funkcję odgrywa dźwięk, a dokładnie krzyki naszej protagonistki. Główna bohaterka ustawicznie proponuje swojego syna, a naprawy w tembrze jej sądu i wchodzi poszczególnych wypowiedzi, odzwierciedlają ustawienie oraz przyjaźnie postaci.
Aby poprawnie zmienić język gry na polski, należy pobrać The Park Spolszczenie.exe (link do ściągnięcia aplikacji znajduje się pod koniec artykułu).

Kolejność postępowania
1. Należy ściągnąć The Park Spolszczenie – link znajduje się pod koniec postu wraz ze wszystkimi informacjami o aplikacji
2. Po pobraniu otwieramy plik .exe
3. Zapoznajemy się z informacjami oraz klikamy Dalej
4. Wybieramy ścieżkę do głównego folderu, gdzie zainstalowana jest nasza gra
5. Klikamy „Dalej” i czekamy aż instalator zamieni wszystkie pliki językowe na polskie, instalacja może
potrwać kilka minut.
6. Po ukończeniu klikamy zakończ i cieszymy się polska wersja gry The Park.

Oto wyniki skanowania The Park Spolszczenie.exe przez jeden z najpopularniejszych internetowych antywirusów.

Screeny aplikacji The Park Spolszczenie

The Park spolszczenie

The Park Spolszczenie Pobierz

Spolszczenie do gry: The Park
Rozmiar: 7.95 MB
Kompatybilność: Windows XP, Windows Vista, Windows 7, Windows 8
Rodzaj pliku: .exe
Język: Polski

No comments

Dodaj komentarz

Polub nasz fanpage

Sprawdziany

sprawdziany