Menu

The Solus Project Spolszczenie

Przedstawiamy dla Was The Solus Project Spolszczenie. Spolszczenie przeznaczone jest do użytkownia przez zwykłych graczy The Solus Project
spolszczenie do The Solus Project

The Solus Project Spolszczenie

The Solus Project Utrzymany w charakterach science fiction survivalowy sandboks, łączący elementy zręcznościowe z częstymi zagadkami logicznymi. Za powstanie tytułu odpowiada szwedzkie studio Teotl, znane głównie za sprawą takich produkcji, jak Unmechanical czy The Ball. Fabuła The Solus Project osadzona została w świecie swym z obecnej ostatniej gry – lecz jej historia przeniesiona została bardzo w perspektywa, kiedy Ziemia staje na brzegu katastrofy ekologicznej. W sztuce dodajemy się w członka samej z ekspedycji odpowiedzialnych za szukanie innych światów do skolonizowania. W końca katastrofy cała załoga naszego statku ponosi jednakże śmierć, i my zostajemy całkiem jedni na spokojnej i niegościnnej planecie. Mechanika gry łączy typowe elementy sandboksowych symulatorów przetrwania – takie jako eksploracja i konieczność zaspokojenia ważnych potrzeb życiowych bohatera – z rozbudowaną warstwą fabularną oraz wyzwaniami logicznymi, wymagającymi sprytnego manipulowania otoczeniem.ny.
Aby poprawnie zmienić język gry na polski, należy pobrać The Solus Project Spolszczenie.exe. Nie musimy podmieniać żadnych plików ponieważ aplikacja zrobi to za nas automatycznie.

Kolejność postępowania
1. Należy ściągnąć The Solus Project Spolszczenie.exe
2. Po pobraniu otwieramy plik .exe
3. Zapoznajemy się z informacjami oraz klikamy Dalej
4. Wybieramy ścieżkę do głównego folderu, gdzie zainstalowana jest nasza gra
5. Klikamy „Dalej” i czekamy aż instalator zamieni wszystkie pliki językowe na polskie, instalacja może
potrwać kilka minut.
6. Po ukończeniu klikamy zakończ i cieszymy się polska wersja gry The Solus Project.

Oto wyniki skanowania The Solus Project Spolszczenie.exe przez jeden z najpopularniejszych internetowych antywirusów. Tutaj znajdziesz The Solus Project Spolszczenie chomikuj.

Screeny aplikacji The Solus Project Spolszczenie

The Solus Project spolszczenie

The Solus Project Spolszczenie Pobierz

3 comments

  1. monkeyy napisał(a):

    hehe, dobry zbior

  2. MaryJane napisał(a):

    hehe, dobry zbior

  3. Mrauu napisał(a):

    ja je*** ale sie naszukalem zanim znalazlem strone z tym spolszczeniem, wszystkie poprzednie strony jakie sprawdzalem to fejki, stracilem juz nadzieje, a tu prosze, niespodzianka xD

Dodaj komentarz

Polub nasz fanpage

Sprawdziany

sprawdziany