Menu

The Town of Light Spolszczenie

Przedstawiamy dla Was The Town of Light Spolszczenie. Spolszczenie przeznaczone jest do użytkownia przez zwykłych graczy The Town of Light

spolszczenie do The Town of Light

The Town of Light Spolszczenie

„The Town of Light” to fascynująca gra. Trailery sugerują, że będzie to kolejna gra typu horror toczący się wokół tematyki opuszczonych szpitali psychiatrycznych. Można się spodziewać zdeformowanych kreatur w kaftanach bezpieczeństwa, jump scare’ów i maniakalnego śmiechu. Czy słusznie? Okazuje się, że niekoniecznie. Prawdziwym zamiarem gry jest bowiem odkrycie prawdziwej istoty choroby psychicznej. Znaleźć w niej co prawda można elementy horroru, ale nie są one niesmaczne. Co prawda gra eksploruje prawdziwą historię prawdziwego miejsca obarczonego piętnem instytucjonalnej przemocy i wdraża elementy halucynacji, w których rzeczywistość zostaje zaburzona, lecz jest to fantastyka bardziej w stylu labiryntu fauna aniżeli w stylu Outlast. Jest to historia zapomnianych miejsc. Zwiedzanie opuszczonych lokalizacji nie daje odczuć rodem z horroru.
To raczej akt osobistej archeologii. Notatki i raporty jakie znajduje się w trakcie eksplorowania gry nie są repetytywne ani dennie grające na emocjach jak kartki z „Lśnienia”, to nie są też pokręcone kołysanki. To teksty o wiele bardziej niepokojące, bo biurokratyczne, kliniczne, wiarygodne. To samo można powiedzieć o budynku. To opuszczone miejsce, które dla postaci głównej jest pełne wspomnień. To miejsce także jest znajome. Elementy takiej instytucji na pewno rozpozna w nim każdy, kto kiedykolwiek spędził czas w szpitalu, nie tylko psychiatrycznym. Daje ono swojego rodzaju poczucie izolacji w miejscu, które powinno przynieść wsparcie. Instytucja to seria scen bogato przedstawiających rozkład. Warto nadmienić, że gra „The town of light” bazuje na prawdziwej opuszczonej instytucji zdrowia psychicznego, znajdującej się we Włoszech. Gra, choć nie jest horrorem w konwencjonalnym sensie, zdecydowanie przeraża. Historia instytucjonalnego leczenia chorób psychicznych jest bowiem przerażająca. Bazuje na okrucieństwie, nadużyciach i strachu. Fakt, że gra jest oparta na autentycznej historii jest jeszcze bardziej niepokojący. Jeżeli interesuje cię gra tego typu, to koniecznie pobierz ją oraz spolszczenie z portalu chomikuj. Na pewno nie pożałujesz.
Aby poprawnie zmienić język gry na polski, należy pobrać The Town of Light Spolszczenie.exe.

Kolejność postępowania
1. Należy ściągnąć The Town of Light Spolszczenie.exe
2. Po pobraniu otwieramy plik .exe
3. Zapoznajemy się z informacjami oraz klikamy Dalej
4. Wybieramy ścieżkę do głównego folderu, gdzie zainstalowana jest nasza gra
5. Klikamy „Dalej” i czekamy aż instalator zamieni wszystkie pliki językowe na polskie, instalacja może
potrwać kilka minut.
6. Po ukończeniu klikamy zakończ i cieszymy się polska wersja gry The Town of Light.

Oto wyniki skanowania The Town of Light Spolszczenie.exe przez jeden z najpopularniejszych internetowych antywirusów. Tutaj znajdziesz The Town of Light Spolszczenie chomikuj.

Screeny aplikacji The Town of Light Spolszczenie

The Town of Light spolszczenie

The Town of Light Spolszczenie Pobierz

No comments

Dodaj komentarz

Polub nasz fanpage

Sprawdziany

sprawdziany