Menu

The Witness Spolszczenie

Przedstawiamy dla Was The Witness Spolszczenie. „The Witness” to gra pełna sekretów; kuszących i wielowarstwowych tajemnic, które zapadają głęboko w podświadomość. Zaczarowuje ona doskonale obmyśloną zagadką i urokliwą warstwą wizualną, zmusza do tego, żeby grać dalej, aż z czasem znajdujemy swój cel na tej tajemniczej wyspie. Jest to wolność zaoferowana przez świat, który wręcz jest zachęcająco otwarty do eksploracji oraz równie zachęcająco stawia graczom wyzwanie. „The Witness” jest w pełni nawigowalnym w pierwszej osobie światem 3D.

spolszczenie do The Witness

The Witness Spolszczenie

Gra toczy się wokół rozwiązywania dwuwymiarowych labiryntów znalezionych w grze, które rozwikłuje się poprzez poprowadzenie odpowiedniej linii od miejsca startu do miejsca wyjścia. Na wyspie „The Witness” można znaleźć aż siedemset zagadek. Przyjemność z prowadzenia linii w labiryntach z czasem rośnie jak robią się one coraz bardziej wysublimowane i złożone. Dodawane są do nich nowe reguły i ograniczenia do struktury labiryntu, co tylko zwiększa poczucie postawionego przed graczem wyzwania. Zagadki rozwiązuje się nie tylko dlatego, że są one zabawą samą w sobie. Rozwiązuje się je dlatego, że stopniowo zaczynają one mieć sens w szerszym kontekście. To manifestuje się w sposób najbardziej oczywisty w pierwszym obejmującym całość gry celu – w strzelaniu promieniami światła do wewnątrz góry. Góra jest najwyższym punktem wyspy i jest punktem centralnym dla całej zagadki tajemniczego zniknięcia wszystkich mieszkańców wyspy. Większość regionów wyspy posiada maszynerię zdolną do wystrzeliwania promieni w górę, jednakże aktywują się one dopiero po przejściu właściwych zagadek w odpowiedniej sekwencji. Pozwala to dostrzegać różnorodne segmenty wyspy jako część o wiele większej całości. Pozwala to graczowi ustalić sobie swoje własne cele w trakcie tułaczki, dzięki czemu nigdy nie będzie on się czuł na wyspie zagubiony. To gra, która angażuje gracza w zdecydowanie intrygujący sposób. Zagadki są trudne, ale jednocześnie są one fair. Z czasem otwiera się przed nami tajemnica wyspy. Interesuje cię gra i spolszczenie? Pobierz je z portalu chomikuj.
Aby poprawnie zmienić język gry na polski, należy pobrać The Witness Pobierz.exe (link do ściągnięcia aplikacji znajduje się pod koniec artykułu). Nie musimy podmieniać żadnych plików ponieważ aplikacja zrobi to za nas automatycznie.

Kolejność postępowania
1. Należy ściągnąć The Witness Spolszczenie – link znajduje się pod koniec postu wraz ze wszystkimi informacjami o aplikacji
2. Po pobraniu otwieramy plik .exe
3. Zapoznajemy się z informacjami oraz klikamy Dalej
4. Wybieramy ścieżkę do głównego folderu, gdzie zainstalowana jest nasza gra
5. Klikamy „Dalej” i czekamy aż instalator zamieni wszystkie pliki językowe na polskie, instalacja może
potrwać kilka minut.
6. Po ukończeniu klikamy zakończ i cieszymy się polska wersja gry The Witness.

Oto wyniki skanowania The Witness Spolszczenie.exe przez jeden z najpopularniejszych internetowych antywirusów.

Screeny aplikacji The Witness Spolszczenie

The Witness spolszczenie

The Witness Spolszczenie Pobierz

Spolszczenie do gry: The Witness
Rozmiar: 7.95 MB
Kompatybilność: Windows XP, Windows Vista, Windows 7, Windows 8
Rodzaj pliku: .exe
Język: Polski

No comments

Dodaj komentarz

Polub nasz fanpage

Sprawdziany

sprawdziany