Menu

The Wolf Among Us Spolszczenie

Przedstawiamy The Wolf Among Us Spolszczenie. Epizodyczna przygodówka oparta na fabule popularnej serii komiksowej Fables, wyprodukowana przez Telltale Games. Postacie z baśni uciekły przed złowrogim Adwersarzem do naszego świata. Rozgrywka opiera się na zwiedzaniu różnych lokacji oraz przeprowadzaniu interakcji z otoczeniem i napotkanymi postaciami.
spolszczenie do The Wolf Among Us

The Wolf Among Us Spolszczenie

Sprzedawana w polityce epizodów gra przygodowa na podstawie popularnej serii komiksowej Fables. Dewelopingiem The Wolf Among Us wcieliło się studio Telltale Games, podpierając się specjalnie na wyjściach zastosowanych już w interesującym The Walking Dead. Bohaterami sztuki są kwestie z bajce, które zmuszone szukać bezpiecznego azylu w należytym świecie starają się chronić naszą silną naturę. W trakcie rozgrywki gracz może natknąć się na masa właściwości częstych z komiksowego pierwowzoru – Złego Wilka, Królewnę Śnieżkę czy Ichaboda Crane’a. Gra polega specjalnie na oglądaniu lokacji, przeprowadzaniu konwersacji z NPC, rozwiązywaniu łamigłówek i rozwijaniu ważnych wyborów dobrych. Oprawa wizualna The Wolf Among Us utrzymana stanowi w komiksowym stylu.
Aby poprawnie zmienić język gry na polski, należy pobrać The Wolf Among Us Spolszczenie.exe (link do ściągnięcia aplikacji znajduje się pod koniec artykułu). Nie musimy podmieniać żadnych plików ponieważ aplikacja zrobi to za nas automatycznie.

Kolejność postępowania
1. Należy ściągnąć The Wolf Among Us Spolszczenie – link znajduje się pod koniec postu wraz ze wszystkimi informacjami o aplikacji
2. Po pobraniu otwieramy plik .exe
3. Zapoznajemy się z informacjami oraz klikamy Dalej
4. Wybieramy ścieżkę do głównego folderu, gdzie zainstalowana jest nasza gra
5. Klikamy „Dalej” i czekamy aż instalator zamieni wszystkie pliki językowe na polskie, instalacja może
potrwać kilka minut.
6. Po ukończeniu klikamy zakończ i cieszymy się polska wersja gry The Wolf Among Us.

Oto wyniki skanowania The Wolf Among Us Spolszczenie.exe przez jeden z najpopularniejszych internetowych antywirusów.

Screeny aplikacji The Wolf Among Us Spolszczenie

The Wolf Among Us spolszczenie

The Wolf Among Us Spolszczenie Pobierz

Spolszczenie do gry: The Wolf Among Us
Rozmiar: 7.95 MB
Kompatybilność: Windows XP, Windows Vista, Windows 7, Windows 8
Rodzaj pliku: .exe
Język: Polski

No comments

Dodaj komentarz

Polub nasz fanpage

Sprawdziany

sprawdziany