Menu

Uncharted The Lost Legacy Spolszczenie PC

Przedstawiamy dla Was Uncharted The Lost Legacy Spolszczenie. Spolszczenie przeznaczone jest do użytkowania przez zwykłych graczy.

Uncharted The Lost Legacy Spolszczenie

Gra fabularna z ciekawą i wartką przygodą w tle. To nie taka typowa gra, ale osadzona w zupełnie egzotycznych realiach. Wśród scenek można znaleźć takie, jak pływanie statkiem po ogromnej rzece, albo na przykład życie miejskiego bazarku. Gracze wcielają się w postacie żeńskie, aby przemierzać regiony trzeciego świata w poszukiwaniu potrzebnych przedmiotów. Dość realistyczne są sceny wspinaczkowe, a także konieczność wykonywania skoków w celu przemieszczenia się z jednego budynku do drugiego. W czasie trwania gry, można także usłyszeć dialogi osób kręcących się wokół, a także osoby towarzyszącej w czasie misji do wykonania. To dość oryginalne zjawisko, w większości starszych gier dostępne wyłącznie w czasie tak zwanych wspomnień, albo zajawek wprowadzających do kolejnego etapu. W samej grze występują także dość typowe dla strzelanek sceny walki, a główna bohaterka, także niektóre rodzaje broni. Wśród nich znaleźć można typowy karabin oraz najróżniejsze rodzaje amunicji. Przydatne narzędzia, to nagromadzone w czasie plądrowania pomieszczeń różnego typu scyzoryki, pudełka, a także inne bronie ręczne.

Spolszczenie Uncharted The Lost Legacy

Uncharted The Lost Legacy SpolszczenieJest to pierwsze rozszerzenie do gry akcji serii Uncharted wyprodukowany przez studio Naughty Dog smak nie zmusza do leczenia pierwszej grup gry. Fabuła została skazana po doświadczeniach z Brzegu Złodzieja, a gracz przejmuje pieczę nad częstą z ostatnich edycji Chloe Frazer. Bohaterka przekonuje do Indii, żeby w kole Nadine Ross wyrazić się poszukiwaniom starożytnego artefaktu. Pod względem rozgrywki, Uncharted The Lost Legacy spolszczenie nie odchodzi z starych wersji cyklu. Otrzymujemy to grę treści z modułami przygodowymi, a filar zabawy jest eksploracja, rozwiązywanie niezbyt skomplikowanych zagadek i wojna z uczestnikami. Ostatnim jednocześnie a deweloperzy położyli większy przycisk na element protagonistka często wymaga uchodzić za plecami oponentów oraz wychodzić otwartej wymiany ognia.
Aby poprawnie zmienić Uncharted The Lost Legacy Napisy PL nie musimy podmieniać żadnych plików ponieważ aplikacja zrobi to za nas automatycznie.

Kolejność postępowania
1. Należy ściągnąć Uncharted The Lost Legacy Spolszczenie
2. Po pobraniu otwieramy plik .exe
3. Zapoznajemy się z informacjami oraz klikamy Dalej
4. Wybieramy ścieżkę do głównego folderu, gdzie zainstalowana jest nasza gra
5. Klikamy „Dalej” i czekamy aż instalator zamieni wszystkie pliki językowe na polskie, instalacja może
potrwać kilka minut.
6. Po ukończeniu klikamy zakończ i cieszymy się Uncharted The Lost Legacy PL PC

No comments

Dodaj komentarz

Polub nasz fanpage