Menu

Age of Decadence Spolszczenie

Przedstawiamy Age of Decadence Spolszczenie. Rozbudowana turowa produkcja z gatunku RPG, w której przenosimy się do postapokaliptycznego uniwersum. Wcielamy się w niej w bohatera poszukującego odpowiedzi na pytania o tajemniczą przeszłość świata. Gra cechuje się bardzo złożonym systemem rozwoju postaci, obszernym i bogatym światem oraz walką toczoną na tury.
spolszczenie do Age of Decadence

Age of Decadence Spolszczenie

Wypracowana przez grupę studia Iron Tower turowa gra cRPG, odbywająca się we wzbogaconym magią postapokaliptycznym świecie, dla jakiego inspirację był schyłek Imperium Rzymskiego. Akcja Age of Decadence wylewa się po upadku potężnego Imperium, które, zaatakowane przez brutalnych Q’antaari, doświadczyło długoletniej walki z związkiem ważnych bogów zadowolenia oraz niepokoju. W muzyce przyłączamy się w bohatera, który szuka starożytną mapę, będącą wynikiem do zapoznania tajemnic przeszłości. Utrzymywany przez nas protagonista że przynależeć do indywidualnej spośród siedmiu marek o różnych atutach i wadach i modyfikować się w jeszcze dwudziestu umiejętnościach; jego statystyki w całym poziomie determinują całe stanowisko do walki. Kiedy na tradycyjne RPG przystało, zabawa nadarza się do eksploracji, realizowania działań i przeprowadzanej w zbiorze turowym wojny z uczestnikami, podczas której użyć możemy dużo modeli oręża, który odkryjemy bądź wygenerujemy w ciągu zabawy.
Aby poprawnie zmienić język gry na polski, należy pobrać Age of Decadence Spolszczenie.exe (link do ściągnięcia aplikacji znajduje się pod koniec artykułu).

Kolejność postępowania
1. Należy ściągnąć Age of Decadence Spolszczenie – link znajduje się pod koniec postu wraz ze wszystkimi informacjami o aplikacji
2. Po pobraniu otwieramy plik .exe
3. Zapoznajemy się z informacjami oraz klikamy Dalej
4. Wybieramy ścieżkę do głównego folderu, gdzie zainstalowana jest nasza gra
5. Klikamy „Dalej” i czekamy aż instalator zamieni wszystkie pliki językowe na polskie, instalacja może
potrwać kilka minut.
6. Po ukończeniu klikamy zakończ i cieszymy się polska wersja gry Age of Decadence

Oto wyniki skanowania Age of Decadence Spolszczenie.exe przez jeden z najpopularniejszych internetowych antywirusów.

Screeny aplikacji Age of Decadence Spolszczenie

Age of Decadence spolszczenie

Age of Decadence Spolszczenie Pobierz

Spolszczenie do gry: Age of Decadence
Rozmiar: 14.32 MB
Kompatybilność: Windows XP, Windows Vista, Windows 7, Windows 8
Rodzaj pliku: .exe
Język: Polski

One comment

  1. lol napisał(a):

    spolszczenie godne polecenia

Dodaj komentarz

Polub nasz fanpage

Sprawdziany

sprawdziany