Menu

ArcheAge Spolszczenie

Przedstawiamy ArcheAge Spolszczenie.  ArcheAge to stworzona przez koreańskie studio XL Games gra MMORPG, oparta na silniku CryEngine 3. W grze możemy pokierować przedstawicielem jednej z czterech ras w fantastycznym świecie, który stworzył koreański pisarz Jeon Min-Hee. Mechanika rozgrywki wzorowana jest na najpopularniejszych MMO, takich jak World of Warcraft czy Lineage II.
spolszczenie do ArcheAge

ArcheAge Spolszczenie

Uwięziona w danych fantasy zabawa z wyborze MMORPG, autorstwa ekipy deweloperskiej koreańskiego studia XL Games (Civilization Online). Akcja ArcheAge załatwia się w świecie fantasy, w jakim przed wiekami wspólnie rządziło osiem ras. Z okresem wydały się one na dwie rywalizujące organizacje i ulokowały na innych kontynentach. Postawiona przez Jeona Min-Hee’a fabuła pozwala graczom odkryć przyczyny istniejącego od 2000 lat konfliktu. Stylem klasycznych produkcji MMORPG, w zabawie wykreować można awatara, wybierając pewną spośród czterech gotowych klas stron czy robiąc z treści naszą. Zabawa porusza się w ciepłym, ulegającym skutecznym zmianom świecie. Za piękną oprawę wizualną ArcheAge odpowiada silnik CryEngine 3, znany m.in. z takich rozrywek jak Crysis 2 i Sniper: Ghost Warrior 2.
Aby poprawnie zmienić język gry na polski, należy pobrać ArcheAge Spolszczenie.exe (link do ściągnięcia aplikacji znajduje się pod koniec artykułu).

Kolejność postępowania
1. Należy ściągnąć ArcheAge Spolszczenie – link znajduje się pod koniec postu wraz ze wszystkimi informacjami o aplikacji
2. Po pobraniu otwieramy plik .exe
3. Zapoznajemy się z informacjami oraz klikamy Dalej
4. Wybieramy ścieżkę do głównego folderu, gdzie zainstalowana jest nasza gra
5. Klikamy „Dalej” i czekamy aż instalator zamieni wszystkie pliki językowe na polskie, instalacja może
potrwać kilka minut.
6. Po ukończeniu klikamy zakończ i cieszymy się polska wersja gry ArcheAge

Oto wyniki skanowania ArcheAge Spolszczenie.exe przez jeden z najpopularniejszych internetowych antywirusów. Screeny aplikacji ArcheAge Spolszczenie

ArcheAge spolszczenie

ArcheAge Spolszczenie Pobierz

Spolszczenie do gry: ArcheAge
Rozmiar: 7.95 MB
Kompatybilność: Windows XP, Windows Vista, Windows 7, Windows 8
Rodzaj pliku: .exe
Język: Polski

No comments

Dodaj komentarz

Polub nasz fanpage

Sprawdziany

sprawdziany