Menu

Dark Souls 2 Spolszczenie

Przedstawiamy dla Was Dark Souls 2 Spolszczenie. Spolszczenie zostało napisane przez Team Spolszczenia4You. Spolszczenie przeznaczone jest do użytkownia przez zwykłych graczy Dark Souls 2. Dark Souls II to wyprodukowana przez zespół From Software gra action-RPG osadzona w mrocznym świecie fantasy. Cechą wyróżniającą ten tytuł na tle innych przedstawicielu gatunku jest bardzo rozbudowany system walki i niezwykle wysoki poziom trudności..
spolszczenie do Dark Souls 2

Dark Souls 2 Spolszczenie

Kontynuacja ulubionej gry RPG akcji Dark Souls, która zasłynęła znacznie dużym szczeblem trudności. Dewelopingiem Dark Souls II ponownie zainteresowało się japońskie studio From Program we kooperacji z nazwą Namco Bandai. Gracz kieruje poczynaniami bohatera, który przebywa mroczną krainę fantasy w badaniu coś na klątwę, jaka na przed wybiera. Cała akcja udostępniana istnieje w planuj niechronologiczny i poszatkowany, i rozwiązania niejednokrotnie są schowane w panelach lub obrazach przedmiotów. Również gdy w modelu z 2011 roku, rozgrywka motywuje się zwłaszcza na poszukiwaniu lokacji, widowiskowych walkach z uczestnikami i wzmacnianiu atrybutów postaci. Twórcy znacząco zmodyfikowali tryb gry wieloosobowej, zachowując jednak znak rozpoznawczy serii, czyli podpowiedzi składane w świecie gry przez graczy.
Aby poprawnie zmienić język gry na polski, należy pobrać Dark Souls 2 Spolszczenie.exe (link do ściągnięcia aplikacji znajduje się pod koniec artykułu). Nie musimy podmieniać żadnych plików ponieważ aplikacja zrobi to za nas automatycznie.

Kolejność postępowania
1. Należy ściągnąć Dark Souls 2 Spolszczenie – link znajduje się pod koniec postu wraz ze wszystkimi informacjami o aplikacji
2. Po pobraniu otwieramy plik .exe
3. Zapoznajemy się z informacjami oraz klikamy Dalej
4. Wybieramy ścieżkę do głównego folderu, gdzie zainstalowana jest nasza gra
5. Klikamy „Dalej” i czekamy aż instalator zamieni wszystkie pliki językowe na polskie, instalacja może
potrwać kilka minut.
6. Po ukończeniu klikamy zakończ i cieszymy się polska wersja gry Dark Souls 2

Nasze spolszczenia gier i programów udostępniamy też w serwisie chomikuj.pl Zapraszamy do pobierania i komentowania. Przestrzegamy przed oszustami! Prawdziwy link odszukasz jedynie na naszej oficjalnej stronie. Tutaj znajdziesz Dark Souls 2 Spolszczenie chomikuj.

Screeny aplikacji Dark Souls 2 Spolszczenie

Dark Souls 2 spolszczenie chomikuj

Dark Souls 2 Spolszczenie Pobierz

Spolszczenie do gry: Dark Souls 2
Rozmiar: 14.32 MB
Kompatybilność: Windows XP, Windows Vista, Windows 7, Windows 8
Rodzaj pliku: .exe
Język: Polski

No comments

Dodaj komentarz

Polub nasz fanpage

Sprawdziany

sprawdziany