Menu

Dark Souls 3 Spolszczenie Pobierz PC

Przedstawiamy dla Was Dark Souls 3 Spolszczenie. Spolszczenie zostało napisane przez Team Spolszczenia4You i zakazuje się czerpania z niego jakichkolwiek korzyści materialnych przez osoby trzecie. Spolszczenie przeznaczone jest do użytkownia przez zwykłych graczy Dark Souls 3. Jest to już trzecia odsłona osadzonego w realiach RPG – mrocznego i fascynującego, akcji studia From Software. Tytuł utrzymany jest w klimacie poprzednich części oraz pokazuje nam nowe lokacje, nowych przeciwników i bossów, a także niedostępne wcześniej bronie, zbroje i przedmioty. W grze wprowadzono też m.in. specjalne techniki walki bronią, które uatrakcyjniają starcia i dają więcej możliwości podczas pojedynków.
spolszczenie do Dark Souls 3

Dark Souls 3 Spolszczenie

Kolejna z fajniejszych gier dla miłośników mroków i średniowiecznych klimatów. Będąc rycerzem, mając do dyspozycji tarczę i solidną zbroję, można doskonale walczyć z różnego typu przeciwnikami. Niektórzy z nich mogą być naprawdę groźni. Cały problem polega na tym, żeby nie dać się zbyt szybko zranić. Mając do dyspozycji różnego rodzaju elementy wsparcia, takie jak chociażby pierścień życia, jest duża szansa na wygraną. Jednak nie koniecznie musi się udać przy pierwszym podejściu, zwłaszcza gdy przeciwnikiem jest jakaś, posiadająca super moce istota. Czasem przypomina ona smoka, ale nie koniecznie musi ziać ogniem. Niektóre z nich wręcz przeciwnie, zioną mrozem, pozostawiając za sobą nie spaloną ziemię, ale właśnie mroźne kryształki, a także całe barykady, stworzone z wbijanych w ziemię kawałków lodowych sztyletów. Nie jest łatwo ich obejść, zwłaszcza że co chwila pojawiają się nowe, a smok nadal zionie, mroźnym powietrzem. Gdy pojawiają się ślady krwi, to może być znak do konieczności ucieczki, gdyż być może już jesteśmy ranni.
Aby poprawnie zmienić język gry na polski, należy pobrać Dark Souls 3 Spolszczenie.exe. Nie musimy podmieniać żadnych plików ponieważ aplikacja zrobi to za nas automatycznie.

Kolejność postępowania
1. Należy ściągnąć Dark Souls 3 Spolszczenie.exe
2. Po pobraniu otwieramy plik .exe
3. Zapoznajemy się z informacjami oraz klikamy Dalej
4. Wybieramy ścieżkę do głównego folderu, gdzie zainstalowana jest nasza gra
5. Klikamy „Dalej” i czekamy aż instalator zamieni wszystkie pliki językowe na polskie, instalacja może
potrwać kilka minut.
6. Po ukończeniu klikamy zakończ i cieszymy się polska wersja gry Dark Souls 3

Spolszczenie Dark Souls 3


Dark Souls 3 spolszczenieNowa wersja serii mrocznych RPG akcji, rozpoczętej oraz podtrzymywanej przez japońskie studio From Software. Tytuł poszukiwany stanowi w niniejszym pojedynczym uniwersum fantasy także pod względem treści nie ustępuje ważnej stronie cyklu, oferując dość inną akcję, w jakiej wchodzimy 12 nieznanych wcześniej lokacji. Jednocześnie prezentuje jest chwila daleko rozbudowana fabularnie, natomiast tejże grze towarzyszy ponad godzina przerywników filmowych. W rozgrywce Dark Souls 3 spolszczenie znajdziemy aż 12 klas jakości, 45 nowych zainteresowanych i 15 wymagających bossów, 100 broni, 40 zbroi także mało 200 nowych tematów ekwipunku. Którąkolwiek spośród najistotniejszych ciekawostki istnieje droga tworzenia rezygnacji z mięs pokonanych wrogów, która kupi m.in. na wywoływanie znanych stron lub nawiedzenie gry nowego gracza. Pojawiły się także nieobecne wcześniej metody walki mieczem, których rozwijamy się powoli w skalę wzrostów w sztuce. Całość zachowała specyficzny charakter i średni dla części duży stopień trudności.

Dark Souls 3 Spolszczenie Pobierz

4 comments

 1. bartek napisał(a):

  polecam, sciagnalem, przetestowalem i dziala 🙂

 2. Yeti napisał(a):

  fajne te spolszczenie ? spolszcza menu te jak jest filmik sa napisy pl?

 3. mephisto napisał(a):

  sciagalem wlasnie przed chwila i zainstalowalem wszystko dziala

 4. Dareczek napisał(a):

  wszystko dziala jak nalezy

Dodaj komentarz

Polub nasz fanpage

Sprawdziany

sprawdziany