Menu

Dark Souls 3 Spolszczenie

Przedstawiamy dla Was Dark Souls 3 Spolszczenie. Spolszczenie zostało napisane przez Team Spolszczenia4You i zakazuje się czerpania z niego jakichkolwiek korzyści materialnych przez osoby trzecie. Spolszczenie przeznaczone jest do użytkownia przez zwykłych graczy Dark Souls 3. Jest to już trzecia odsłona osadzonego w realiach RPG – mrocznego i fascynującego, akcji studia From Software. Tytuł utrzymany jest w klimacie poprzednich części oraz pokazuje nam nowe lokacje, nowych przeciwników i bossów, a także niedostępne wcześniej bronie, zbroje i przedmioty. W grze wprowadzono też m.in. specjalne techniki walki bronią, które uatrakcyjniają starcia i dają więcej możliwości podczas pojedynków.
spolszczenie do Dark Souls 3

Dark Souls 3 Spolszczenie

Nowa wersja serii mrocznych RPG akcji, rozpoczętej oraz podtrzymywanej przez japońskie studio From Software. Tytuł poszukiwany stanowi w niniejszym pojedynczym uniwersum fantasy także pod względem treści nie ustępuje ważnej stronie cyklu, oferując dość inną akcję, w jakiej wchodzimy 12 nieznanych wcześniej lokacji. Jednocześnie prezentuje jest chwila daleko rozbudowana fabularnie, natomiast tejże grze towarzyszy ponad godzina przerywników filmowych. W rozgrywce znajdziemy aż 12 klas jakości, 45 nowych zainteresowanych i 15 wymagających bossów, 100 broni, 40 zbroi także mało 200 nowych tematów ekwipunku. Którąkolwiek spośród najistotniejszych ciekawostki istnieje droga tworzenia rezygnacji z mięs pokonanych wrogów, która kupi m.in. na wywoływanie znanych stron lub nawiedzenie gry nowego gracza. Pojawiły się także nieobecne wcześniej metody walki mieczem, których rozwijamy się powoli w skalę wzrostów w sztuce. Całość zachowała specyficzny charakter i średni dla części duży stopień trudności.

Tutaj znajduje się link do Dark Soul 3 Pobierz Torrent.
Aby poprawnie zmienić język gry na polski, należy pobrać Dark Souls 3 Spolszczenie.exe. Nie musimy podmieniać żadnych plików ponieważ aplikacja zrobi to za nas automatycznie.

Kolejność postępowania
1. Należy ściągnąć Dark Souls 3 Spolszczenie.exe
2. Po pobraniu otwieramy plik .exe
3. Zapoznajemy się z informacjami oraz klikamy Dalej
4. Wybieramy ścieżkę do głównego folderu, gdzie zainstalowana jest nasza gra
5. Klikamy „Dalej” i czekamy aż instalator zamieni wszystkie pliki językowe na polskie, instalacja może
potrwać kilka minut.
6. Po ukończeniu klikamy zakończ i cieszymy się polska wersja gry Dark Souls 3

Oto wyniki skanowania Dark Souls 3 Spolszczenie.exe przez jeden z najpopularniejszych internetowych antywirusów.
Nasze spolszczenia gier i programów udostępniamy też w serwisie chomikuj pl Zapraszamy do pobierania i komentowania. Przestrzegamy przed oszustami! Prawdziwy link odszukasz jedynie na naszej oficjalnej stronie. Tutaj znajdziesz Dark Souls 3 Spolszczenie chomikuj

Screeny aplikacji Dark Souls 3 Spolszczenie
Dark Souls 3 spolszczenie

Dark Souls 3 Spolszczenie Pobierz

4 comments

 1. bartek napisał(a):

  polecam, sciagnalem, przetestowalem i dziala 🙂

 2. Yeti napisał(a):

  fajne te spolszczenie ? spolszcza menu te jak jest filmik sa napisy pl?

 3. mephisto napisał(a):

  sciagalem wlasnie przed chwila i zainstalowalem wszystko dziala

 4. Dareczek napisał(a):

  wszystko dziala jak nalezy

Dodaj komentarz

Sprawdziany odpowiedzi

sprawdziany chomikuj

Polub nasz fanpage