Menu

Darkest Dungeon Spolszczenie Pobierz PC

Przedstawiamy dla Was Darkest Dungeon Spolszczenie. Spolszczenie zostało napisane przez Team Spolszczenia4You. Spolszczenie przeznaczone jest do użytkownia przez zwykłych graczy Darkest Dungeon. To ponura gra RPG z turowym systemem walki, w której eksplorujemy pełne potworów lochy. Podczas zabawy kluczową rolę odgrywa stan psychiczny postaci, powoli ulegający erozji z powodu stresu i strachu, jakie wywołują wyprawy do podziemi.
spolszczenie do Darkest Dungeon

Darkest Dungeon Spolszczenie

Zaprojektowana przez debiutujące studio Red Hook gra cRPG utrzymana w stylistyce dark fantasy. Jej działalność zabiera nas do mrocznego świata wzorowanego na godzinie średniowiecza. Eksplorując ruiny starego zamku oraz ukryty pod nim system lochów, stawimy czoła siłom ciemności, które pojęły te gleby w rezultatu lekkomyślności ich ostatecznego władcy. Wprowadzając się w historii, odkryjemy ponurą przeszłość całego domu, który ograniczył na owy świat zło. Rozgrywka kieruje się do eksploracji wypełnionych pułapkami i potworami podziemi, i sama gra wykonana została w sposobie turowym. Różnym rozwiązaniem ojców istnieje dodatkowy system płacący za okres emocjonalny bohaterów. Wszystek z uczestników grupy ma odmienną osobowość, a znikające z konkurencje doświadczenia, przychodzą na niego w kilka inny środek. Podczas ceremonii wymagamy zatem wszelki czas obserwować samopoczucie, poziom cienia i stresu bohaterów, żeby w razie potrzeby rozładowywać napięcie poprzez picie trunku czy wkład w walkach.
Jeżeli jeszcze nie masz Darkest Dungeon pobierz z tej strony.
Aby poprawnie zmienić język gry na polski, należy pobrać Darkest Dungeon Spolszczenie.exe (link do ściągnięcia aplikacji znajduje się pod koniec artykułu). Nie musimy podmieniać żadnych plików ponieważ aplikacja zrobi to za nas automatycznie.

Kolejność postępowania
1. Należy ściągnąć Darkest Dungeon Spolszczenie – link znajduje się pod koniec postu wraz ze wszystkimi informacjami o aplikacji
2. Po pobraniu otwieramy plik .exe
3. Zapoznajemy się z informacjami oraz klikamy Dalej
4. Wybieramy ścieżkę do głównego folderu, gdzie zainstalowana jest nasza gra
5. Klikamy „Dalej” i czekamy aż instalator zamieni wszystkie pliki językowe na polskie, instalacja może
potrwać kilka minut.
6. Po ukończeniu klikamy zakończ i cieszymy się polska wersja gry Darkest Dungeon

Spolszczenie Darkest Dungeon
Darkest Dungeon spolszczenie

Darkest Dungeon Spolszczenie Pobierz
Spolszczenie do gry: Darkest Dungeon
Rozmiar: 7.95 MB
Kompatybilność: Windows XP, Windows Vista, Windows 7, Windows 8
Rodzaj pliku: .exe
Język: Polski

No comments

Dodaj komentarz

Polub nasz fanpage

Sprawdziany

sprawdziany