Menu

Dead State Spolszczenie

Przedstawiamy dla Was Dead State Spolszczenie. Gra roleplaying osadzona w świecie opanowanym przez zombie. Jako dowódca drużyny złożonej z ocalałych ludzi staramy się przeżyć w niebezpiecznym środowisku. Walki rozgrywane są w systemie turowym. Duża część zabawy kręci się wokół relacji ze sprzymierzeńcami i survivalu.
spolszczenie do Dead State

Dead State Spolszczenie

Gra cRPG z starożytnym, turowym sposobem walki. Produkcja studia DoubleBear zorganizowana stała przy wsparciu użytkowników sieci finansowania społecznościowego Kickstarter. Akcja Dead State prowadzi się w świecie pełnym przez zombie. Przedstawiana przez gracza sytuację gości na czele grupy, która zabezpiecza schroniska dla niewielkich pozostałych przy byciu obywateli amerykańskiego miasteczka Splendid. Gra polega raczej na wyszukiwaniu zapasów (żywności, wyjść i chroni) oraz chronieniu ataków nieumarłych. Równie ważnym składnikiem walki jest przekonywanie prawidłowych trasy w kadrze, co pragnie zaspokojenia ważnych spraw bohaterów niezależnych, i również wzięcia ich wpływie. Dead State cechuje się nieskomplikowaną, trójwymiarową oprawą wizualną, graną z ograniczenia kamery umieszczonej nad głowami postaci.
Aby poprawnie zmienić język gry na polski, należy pobrać Dead State Spolszczenie.exe (link do ściągnięcia aplikacji znajduje się pod koniec artykułu). Nie musimy podmieniać żadnych plików ponieważ aplikacja zrobi to za nas automatycznie.

Kolejność postępowania
1. Należy ściągnąć Dead State Spolszczenie – link znajduje się pod koniec postu wraz ze wszystkimi informacjami o aplikacji
2. Po pobraniu otwieramy plik .exe
3. Zapoznajemy się z informacjami oraz klikamy Dalej
4. Wybieramy ścieżkę do głównego folderu, gdzie zainstalowana jest nasza gra
5. Klikamy „Dalej” i czekamy aż instalator zamieni wszystkie pliki językowe na polskie, instalacja może
potrwać kilka minut.
6. Po ukończeniu klikamy zakończ i cieszymy się polska wersja gry Dead State

Oto wyniki skanowania Dead State Spolszczenie.exe przez jeden z najpopularniejszych internetowych antywirusów.
Nasze spolszczenia gier i programów udostępniamy też w serwisie chomikuj.pl Zapraszamy do pobierania i komentowania. Przestrzegamy przed oszustami! Prawdziwy link odszukasz jedynie na naszej oficjalnej stronie. Tutaj znajdziesz Dead State Spolszczenie chomikuj.

Screeny aplikacji Dead State Spolszczenie

Dead State spolszczenie chomikuj

Dead State Spolszczenie Pobierz

Spolszczenie do gry: Dead State
Rozmiar: 14.32 MB
Kompatybilność: Windows XP, Windows Vista, Windows 7, Windows 8
Rodzaj pliku: .exe
Język: Polski

No comments

Dodaj komentarz

Polub nasz fanpage

Sprawdziany

sprawdziany