Menu

Dragon Age Inquisition Spolszczenie PC

Przedstawiamy dla Was Dragon Age Inquisition Spolszczenie. Spolszczenie zostało napisane przez Team Spolszczenia4You. Spolszczenie przeznaczone jest do użytkownia przez zwykłych graczy Dragon Age Inquisition. Trzecia odsłona serii gier cRPG osadzonej w klimatach fantasy, stworzona przez weteranów gatunku: firmę BioWare. Wcielamy się w nowego bohatera – przywódcę tytułowej Inkwizycji – i zwiedzamy niemal całe Thedas, starając się zażegnać konflikt między magami a Templariuszami oraz powstrzymać inwazję demonów z Pustki..
spolszczenie do Dragon Age Inquisition

Dragon Age Inquisition Spolszczenie

Określenie dragon, to nazwa smoka, natomiast inkwizycja pochodzi z czasów średniowiecza, kiedy poszukiwano złoczyńców, a także skazywano ich na śmierć na przykład przez ścięcie mieczem, albo powieszenie. Stosowano także wymyślne tortury, dziś już mało znane, na przykład wlewanie beczek wody, aby ów podejrzany o czary, albo spiskowanie wobec swojego władcę wreszcie przyznał się do winy. Inkwizycja miała także we wszelkich kręgach swoich szpiegów, aby w porę móc wskazać osoby, które mogłyby zagrażań określonym planom, albo następcom tronów. W tej grze bohater wciela się w swoistego przywódcę, który ma określone zadania. Na szczególną uwagę, jak w większości gier z fabułą zasługuje dość ciekawie zrobiona grafika. Czasem można się poczuć, jak prawdziwy wojownik w górach wśród swoich ziomków, którzy aktualnie mają coś ważnego do wykonania, bardzo niebezpieczną misję. A od jej powodzenia zależą losy całego świata, dlatego nie może być mowy o przegranej, ale to głównie dobry plan się liczy oraz skuteczne wprowadzenie go w życie.
Aby poprawnie zmienić język gry na polski, należy pobrać Dragon Age Inquisition Spolszczenie.exe (link do ściągnięcia aplikacji znajduje się pod koniec artykułu). Nie musimy podmieniać żadnych plików ponieważ aplikacja zrobi to za nas automatycznie.

Kolejność postępowania
1. Należy ściągnąć Dragon Age Inquisition Spolszczenie – link znajduje się pod koniec postu wraz ze wszystkimi informacjami o aplikacji
2. Po pobraniu otwieramy plik .exe
3. Zapoznajemy się z informacjami oraz klikamy Dalej
4. Wybieramy ścieżkę do głównego folderu, gdzie zainstalowana jest nasza gra
5. Klikamy „Dalej” i czekamy aż instalator zamieni wszystkie pliki językowe na polskie, instalacja może
potrwać kilka minut.
6. Po ukończeniu klikamy zakończ i cieszymy się polska wersja gry Dragon Age Inquisition

Nasze spolszczenia gier i programów udostępniamy też w serwisie chomikuj.pl Zapraszamy do pobierania i komentowania. Przestrzegamy przed oszustami! Prawdziwy link odszukasz jedynie na naszej oficjalnej stronie. Tutaj znajdziesz Dragon Age Inquisition Spolszczenie chomikuj.

Spolszczenie Dragon Age Inquisition

Dragon Age Inquisition spolszczenie chomikujDragon Age: Inquisition jest trzecią fazą cyklu cRPG, rozpoczętego w 2009 roku grą Dragon Age: Origins. Dewelopingu tytułu inny raz przyjęło się studio BioWare we zgodzie z koncernem Electronic Arts. Akcja gry osadzona pozostawiła w nierzeczywistym świecie Thedas, i ważnym powodem akcje jest inwazja demonów. Gracz przebywa na czele Inkwizycji z ćwiczeniem powstrzymania bestii z Pustki i poznania, kto siedzi zbytnio ich skierowaniem do świata ludzi. Rozgrywka legitymuje się na poważnych rozwiązaniach cRPG z wpływem na badanie lokacji, taktyczną walkę, przygotowywanie także postęp drużyny, i również działanie wyborów dobrych oddziałujących na odleglejszy ciąg fabuły. Z ściany technicznej Dragon Age: Inquisition buduje na drogach silnika Frostbite 3 (znanego nawet z Battlefield 4), gwarantującego znakomitej form oprawę audiowizualną.

Dragon Age Inquisition Spolszczenie Pobierz
Spolszczenie do gry: Dragon Age Inquisition
Rozmiar: 14.32 MB
Kompatybilność: Windows XP, Windows Vista, Windows 7, Windows 8
Rodzaj pliku: .exe
Język: Polski

5 comments

 1. Hector napisał(a):

  przyda sie, thx

 2. Kastor napisał(a):

  Spolszczenie jest swietne, naprawde sporo czasu jego szukalem, juz calkowicie stracilem nadzieje, az w koncu trafilem na ta strone, dziala polecam

 3. Pandaa napisał(a):

  widze, ze spolszczenie jak najbardziej dziala, wiec pobieram ;d

 4. RIm napisał(a):

  Ale się naszukałem tego spolszczenie, już myślałem, że nie znajdę, dzięki wielkie

 5. osanno napisał(a):

  Będzie działało przy deluxe edition ?

Dodaj komentarz

Polub nasz fanpage

Sprawdziany

sprawdziany