Menu

Legend of Grimrock 2 Spolszczenie

Przedstawiamy Legend of Grimrock 2 Spolszczenie. Kontynuacja popularnej gry cRPG autorstwa studia Almost Human. Legend of Grimrock II nie redefiniuje serii na nowo, lecz wprowadza szereg mniejszych i większych nowinek, takich jak podróżowanie po otwartych przestrzeniach, kolejne przedmioty, zbroję, oręż oraz ulepszoną sztuczną inteligencję.
spolszczenie do Legend of Grimrock 2

Legend of Grimrock 2 Spolszczenie

Kontynuacja oldskulowej gry cRPG, stworzonej przez fińskie studio Almost Human w 2012 roku. Produkcja pierwotnie liczyła stanowić zwiększeniem do „jedynki”, tylko z okresem stała rozwinięta do role pełnoprawnego sequela. W atrakcji kierujemy ponownie losami 4-osobowej drużyny skazańców, przemierzających lochy i zakresy wyspy Nex razem z techniką klasycznych dungeon-crawlerów, uzupełnioną o mało następnych podejść. W układzie z modelu najznaczniejszą nowością jest przedstawienie dostępnych przestrzeni (lasy, bagna, wieże, starożytne ruiny) i zmiennych pór dnia oraz nocy. W identycznej stronie gry twórcy zatroszczyli się o całkiem inne potwory, sieci i łamigłówki do zwolnienia. Pojawiły się różne materiały, bronie i sposób, i też nowoczesna kategoria oraz elegancja postaci. Zmianie uległ plan rozwoju bohaterów, usprawniono też twórz mówienia czarów i sztuczną inteligencję wrogów, którzy mogą stosować różne sposoby i zaskakiwać wszystkimi uniami. Zasadniczej poprawie uległa też oprawa graficzna gry.
Aby poprawnie zmienić język gry na polski, należy pobrać Legend of Grimrock 2 Spolszczenie.exe (link do ściągnięcia aplikacji znajduje się pod koniec artykułu). Nie musimy podmieniać żadnych plików ponieważ aplikacja zrobi to za nas automatycznie.

Kolejność postępowania
1. Należy ściągnąć Legend of Grimrock 2 Spolszczenie – link znajduje się pod koniec postu wraz ze wszystkimi informacjami o aplikacji
2. Po pobraniu otwieramy plik .exe
3. Zapoznajemy się z informacjami oraz klikamy Dalej
4. Wybieramy ścieżkę do głównego folderu, gdzie zainstalowana jest nasza gra
5. Klikamy „Dalej” i czekamy aż instalator zamieni wszystkie pliki językowe na polskie, instalacja może
potrwać kilka minut.
6. Po ukończeniu klikamy zakończ i cieszymy się polska wersja gry Legend of Grimrock 2.

Oto wyniki skanowania Legend of Grimrock 2 Spolszczenie.exe przez jeden z najpopularniejszych internetowych antywirusów. Tutaj znajdziesz Legend of Grimrock 2 Spolszczenie chomikuj.

Screeny aplikacji Legend of Grimrock 2 Spolszczenie

Legend of Grimrock 2 spolszczenie

Legend of Grimrock 2 Spolszczenie Pobierz

Spolszczenie do gry: Legend of Grimrock 2
Rozmiar: 14.32 MB
Kompatybilność: Windows XP, Windows Vista, Windows 7, Windows 8
Rodzaj pliku: .exe
Język: Polski

No comments

Dodaj komentarz

Polub nasz fanpage

Sprawdziany

sprawdziany