Menu

Lightning Returns Final Fantasy XIII Spolszczenie

Przedstawiamy Lightning Returns Final Fantasy XIII Spolszczenie. Lightning Returns: Final Fantasy XIII to gra jRPG, będąca bezpośrednią kontynuacją historii przedstawionej w Final Fantasy XIII oraz Final Fantasy XIII-2. W trakcie zabawy wcielamy się Lightning, bohaterkę poprzednich odsłon serii, która ma jedynie 13 dni na uratowanie świata przed zniszczeniem.Lightning Returns: Final Fantasy XIII to gra jRPG, będąca bezpośrednią kontynuacją historii przedstawionej w Final Fantasy XIII oraz Final Fantasy XIII-2. W trakcie zabawy wcielamy się Lightning, bohaterkę poprzednich odsłon serii, która ma jedynie 13 dni na uratowanie świata przed zniszczeniem.
spolszczenie do Lightning Returns Final Fantasy XIII

Lightning Returns Final Fantasy XIII Spolszczenie

Oprawiona w danych fantasy trzecioosobowa gra jRPG, zamykająca zaczętą w 2009 roku trylogię Final Fantasy XIII. Pomimo że akcja tytułu otwiera się kilkaset lat po finale poprzedniej wersje, w partii spotykamy jeszcze bliskie nam obecnie postacie – na czele z powracającą główną bohaterką Lightning. Opisywane wydarzenia ruszają się w delikatnym archipelagu Navus Partus, i swoja protagonistka jest powołana przez boginię Bhunivelze, aby w ruchu 13 dni ocalić świat a indywidualnych pierwotnych sprzymierzeńców przed nieuchronną zagładą. Istotnym punktem gry jest upływający czas, razem spośród jakim niepowtarzalny doba w zabawie odpowiada 2 godzinom czasu teraźniejszego. Aby cofnąć wskazówki zegara, musimy tłumaczyć zmuszane nam zlecenia oraz zwalczać z różnorodnymi potworami. W zestawieniu z dwoma wcześniejszymi odsłonami trylogii, autorzy unowocześnili nieco sposób akcji także obniżyli prowadzenie jedynie do twarzy samej Lightning. I wprowadzono i niezwykle wyższe zróżnicowanie ekwipunku.
Lightning Returns Final Fantasy XIII Pobierz na tej stronie
Aby poprawnie zmienić język gry na polski, należy pobrać Lightning Returns Final Fantasy XIII Spolszczenie.exe (link do ściągnięcia aplikacji znajduje się pod koniec artykułu). Nie musimy podmieniać żadnych plików ponieważ aplikacja zrobi to za nas automatycznie.

Kolejność postępowania
1. Należy ściągnąć Lightning Returns Final Fantasy XIII Spolszczenie – link znajduje się pod koniec postu wraz ze wszystkimi informacjami o aplikacji
2. Po pobraniu otwieramy plik .exe
3. Zapoznajemy się z informacjami oraz klikamy Dalej
4. Wybieramy ścieżkę do głównego folderu, gdzie zainstalowana jest nasza gra
5. Klikamy „Dalej” i czekamy aż instalator zamieni wszystkie pliki językowe na polskie, instalacja może
potrwać kilka minut.
6. Po ukończeniu klikamy zakończ i cieszymy się polska wersja gry Lightning Returns Final Fantasy XIII.

Oto wyniki skanowania Lightning Returns Final Fantasy XIII Spolszczenie.exe przez jeden z najpopularniejszych internetowych antywirusów.

Screeny aplikacji Lightning Returns Final Fantasy XIII Spolszczenie

Lightning Returns Final Fantasy XIII spolszczenie

Lightning Returns Final Fantasy XIII Spolszczenie Pobierz

Spolszczenie do gry: Lightning Returns Final Fantasy XIII
Rozmiar: 7.95 MB
Kompatybilność: Windows XP, Windows Vista, Windows 7, Windows 8
Rodzaj pliku: .exe
Język: Polski

No comments

Dodaj komentarz

Polub nasz fanpage

Sprawdziany

sprawdziany