Menu

Lords of the Fallen Spolszczenie

Przedstawiamy dla Was Lords of the Fallen Spolszczenie. Spolszczenie zostało napisane przez Team Spolszczenia4You. Spolszczenie przeznaczone jest do użytkownia przez zwykłych graczy Lords of the Fallen. Stworzone przez polskie studio City Interactive RPG akcji, osadzone w starożytnym świecie, w którym ludzkość zabiła złowieszczego boga. Twórcy położyli główny nacisk na stworzenie wciągającej dla gracza mechaniki rozgrywki. Jednym z autorów Action RPG City Interactive jest Tomasz Gop, współtwórca przebojowego Wiedźmina.
spolszczenie do Lords of the Fallen

Lords of the Fallen Spolszczenie

Oprawione w danych fantasy RPG akcji, ułożone we harmonii własnej nazwy CI Games z drużyną niemieckiego studia Deck13. Akcja Lords of the Fallen wydostaje się w świecie, w jakim ludzkość zbuntowała się przeciw tyranii okrutnego pana i potrafiła zatrzymać jego mięso w następstwie gór oddzielających cywilizację magów od ziemi wojowników. Tysiące lat później zło ponownie wzrosło w miarę, a przeciwstawić pewnie mu się jedynie bohater, jaki jedyny nie ucieka od występku. Utrzymywana przez gracza stronę należeć że do pewnej spośród trzech grup: wojownika, maga lub skrytobójcy, a rozgrywka zatrzymuje się na eksploracji, rozwijaniu cech osobowości, kompletowaniu towarze i rywalizacji z uczestnikami. Również duży wpływ postawiono na dopasowanie techniki i akcje do poszczególnego rodzaju gry. Podczas gry możemy pójść drogą magii, treningu bojowego czyli połączyć obie ścieżki rozwoju, natomiast z polskiego priorytetu zależą m.in. seksy z tkwiącymi w sztuce organizacjami i sposób uzyskiwanych w akcji przedmiotów.
Aby poprawnie zmienić język gry na polski, należy pobrać Lords of the Fallen Spolszczenie.exe (link do ściągnięcia aplikacji znajduje się pod koniec artykułu). Nie musimy podmieniać żadnych plików ponieważ aplikacja zrobi to za nas automatycznie.

Kolejność postępowania
1. Należy ściągnąć Lords of the Fallen Spolszczenie – link znajduje się pod koniec postu wraz ze wszystkimi informacjami o aplikacji
2. Po pobraniu otwieramy plik .exe
3. Zapoznajemy się z informacjami oraz klikamy Dalej
4. Wybieramy ścieżkę do głównego folderu, gdzie zainstalowana jest nasza gra
5. Klikamy „Dalej” i czekamy aż instalator zamieni wszystkie pliki językowe na polskie, instalacja może
potrwać kilka minut.
6. Po ukończeniu klikamy zakończ i cieszymy się polska wersja gry Lords of the Fallen

Nasze spolszczenia gier i programów udostępniamy też w serwisie chomikuj.pl Zapraszamy do pobierania i komentowania. Przestrzegamy przed oszustami! Prawdziwy link odszukasz jedynie na naszej oficjalnej stronie. Tutaj znajdziesz Lords of the Fallen Spolszczenie chomikuj

Screeny aplikacji Lords of the Fallen Spolszczenie

Lords of the Fallen spolszczenie chomikuj

Lords of the Fallen Spolszczenie Pobierz

Spolszczenie do gry: Lords of the Fallen
Rozmiar: 14.32 MB
Kompatybilność: Windows XP, Windows Vista, Windows 7, Windows 8
Rodzaj pliku: .exe
Język: Polski

3 comments

  1. Mosci napisał(a):

    Bez najmniejszych problemow 🙂 Jak najbardziej polecam !

  2. magdus napisał(a):

    dziala, dziala

  3. Gooper napisał(a):

    przyda sie, thx

Dodaj komentarz

Polub nasz fanpage

Sprawdziany

sprawdziany