Menu

Overlord Fellowship of Evil Spolszczenie

Przedstawiamy Overlord Fellowship of Evil Spolszczenie. Kolejna odsłona zapoczątkowanej w 2007 roku serii Overlord. W odróżnieniu od wcześniejszych części, tym razem do dyspozycji graczy oddano nie jednego, a aż czterech mrocznych lordów. Zmieniły się również same założenia rozgrywki, gdyż produkcja nastawiona jest na tryb współpracy.
spolszczenie do Overlord Fellowship of Evil

Overlord Fellowship of Evil Spolszczenie

Nowa edycja popularnej serii Overlord, zaczętej w 2007 roku przez studio Triumph Software. W sztuki, zrobionej ostatnim całkowicie bezpośrednio przez spółkę Codemasters, akcję widzimy szybko nie w nadziei trzecioosobowej, tymczasem w wyglądu z głowy, przypominającym specjalne produkcje hack’n’slash. Do możliwości graczy oddano i nie jednego, a czterech antybohaterów: wojowniczkę, nekromantę, krasnoluda oraz mrocznego elfa. Celem imprezy jest oddzielenie niewyobrażalnego zła, dzięki któremu pełen glob padnie nam do klas. Gra liczy na mijaniu kolejnych lokacji, rywalizacji z uczestnikami i realizowaniu prostych zagadek. Wszystka z pytanych osoby jest tak nasze domowe, unikalne umiejętności, rozwijane stopniowo podczas gry. Więcej potrafimy jeszcze wykorzystywać z porad minionów, wydanych na parę swoistych wariantów. Produkcja daje możliwość przyjemności w pojedynkę, choć całość opracowana została często z treścią o systemie kooperacji dla maksymalnie 4 graczy.
Aby poprawnie zmienić język gry na polski, należy pobrać Overlord Fellowship of Evil Spolszczenie.exe (link do ściągnięcia aplikacji znajduje się pod koniec artykułu).

Kolejność postępowania
1. Należy ściągnąć Overlord Fellowship of Evil Spolszczenie – link znajduje się pod koniec postu wraz ze wszystkimi informacjami o aplikacji
2. Po pobraniu otwieramy plik .exe
3. Zapoznajemy się z informacjami oraz klikamy Dalej
4. Wybieramy ścieżkę do głównego folderu, gdzie zainstalowana jest nasza gra
5. Klikamy „Dalej” i czekamy aż instalator zamieni wszystkie pliki językowe na polskie, instalacja może
potrwać kilka minut.
6. Po ukończeniu klikamy zakończ i cieszymy się polska wersja gry Overlord Fellowship of Evil.

Oto wyniki skanowania Overlord Fellowship of Evil Spolszczenie.exe przez jeden z najpopularniejszych internetowych antywirusów.

Screeny aplikacji Overlord Fellowship of Evil Spolszczenie

Overlord Fellowship of Evil spolszczenie

Overlord Fellowship of Evil Spolszczenie Pobierz

Spolszczenie do gry: Overlord Fellowship of Evil
Rozmiar: 14.32 MB
Kompatybilność: Windows XP, Windows Vista, Windows 7, Windows 8
Rodzaj pliku: .exe
Język: Polski

No comments

Dodaj komentarz

Polub nasz fanpage

Sprawdziany

sprawdziany