Menu

Pillars of Eternity Spolszczenie

Przedstawiamy Pillars of Eternity Spolszczenie.  To gra z gatunku cRPG stworzona przez studio Obsidian Entertainment. Gracz kieruje poczynaniami bohatera, który razem z dołączanymi do drużyny postaciami niezależnymi przemierza rozległy, fantastyczny świat. Produkcja powstała przy wsparciu finansowym społeczności skupionej wokół platformy Kickstarter, a w prace zaangażowani zostali m.in. twórcy serii Baldur’s Gate, Icewind Dale oraz Fallout.
spolszczenie do Pillars of Eternity

Pillars of Eternity Spolszczenie

Pillars of Eternity to rozrywka cRPG w ubiegłym stylu, wytworzona przez studio Obisidian Entertainment przy wsparciu ze ściany użytkowników sieci finansowania społecznościowego Kickstarter. Akcja gry osadzona pozostała w ciepłym magii świecie, zamieszkałym przez las wspaniałych stworzeń. Gracz kieruje poczynaniami bohatera, który z informacją ślubnych musi wypełnić szereg ważnych zadań. Kampania w Pillars of Eternity wzorowana funkcjonuje na klasykach pokroju Baldur’s Gate, Icewind Dale czy Planescape: Torment. Twórcy zdecydowali się sięgnąć po takie rozwiązania jak chociażby mechanika walki z systemem żywej pauzy. W orkiestrze nie brakuje i rozbudowanego programu rozwoju sieci i nowego gatunku szkoli i czynników wyposażenia, którym bohaterowie umieją się posługiwać.
Aby poprawnie zmienić język gry na polski, należy pobrać Pillars of Eternity Spolszczenie.exe (link do ściągnięcia aplikacji znajduje się pod koniec artykułu).

Kolejność postępowania
1. Należy ściągnąć Pillars of Eternity Spolszczenie – link znajduje się pod koniec postu wraz ze wszystkimi informacjami o aplikacji
2. Po pobraniu otwieramy plik .exe
3. Zapoznajemy się z informacjami oraz klikamy Dalej
4. Wybieramy ścieżkę do głównego folderu, gdzie zainstalowana jest nasza gra
5. Klikamy „Dalej” i czekamy aż instalator zamieni wszystkie pliki językowe na polskie, instalacja może
potrwać kilka minut.
6. Po ukończeniu klikamy zakończ i cieszymy się polska wersja gry Pillars of Eternity

Oto wyniki skanowania Pillars of Eternity Spolszczenie.exe przez jeden z najpopularniejszych internetowych antywirusów.  Tutaj znajdziesz Pillars of Eternity Spolszczenie chomikuj

Screeny aplikacji Pillars of Eternity Spolszczenie

Pillars of Eternity spolszczenie pobierz

Pillars of Eternity Spolszczenie Pobierz

Spolszczenie do gry: Pillars of Eternity
Rozmiar: 14.32 MB
Kompatybilność: Windows XP, Windows Vista, Windows 7, Windows 8
Rodzaj pliku: .exe

No comments

Dodaj komentarz

Polub nasz fanpage

Sprawdziany

sprawdziany