Menu

Prototype Spolszczenie

Przedstawiamy dla Was Prototype Spolszczenie. Spolszczenie zostało napisane przez Team Spolszczenia4You Gra akcji/TPP z otwartym światem na wzór Grand Theft Auto. Akcja toczy się na wyspie Manhatan. Tajemniczy wirus zaczyna przeobrażać ludzi w potwory. Wcielamy się w Aleksa Mercera, który na skutek infekcji zyskuje moc zmieniania kształtu własnego ciała. Umiejętność tę wykorzystuje w walce z organizującymi kwarantannę siłami wojskowymi.
spolszczenie do Prototype

Prototype Spolszczenie

Zakończona w przyszłości trzecioosobowej sandboksowa gra akcji, wypracowana przez studio Radical Entertainment, znane m.in. z atrakcje Scarface i mało wersji popularnego cyklu Crash Bandicoot. Akcja gry porusza się w perspektywy na wyspie Manhattan, zdominowanej przez tajemniczy wirus, potrafiący przeobrażać mężczyzn w potwory. Włączamy się w osobę Alexa Mercera – bohatera o dalekiej tożsamości, jaki w produktu pomiarów genetycznych zyskał wielkie nadnaturalne zdolności. Zna on nie tylko przybierać formę spotykanych wszystkich oraz poruszać ich dodania także wiedze, jednak też w mało jakiś sposób ulepszać własne ciało, zmieniając spożywa w typową maszynkę do sprzątania. Idąc ulice Nowego Jorku, Mercer próbuje powstrzymać śmiertelnego wirusa i poznać naszą silną tożsamość. Świat zabawy jest grupę otwartą, przypominającą cykl Grand Theft Auto, i na swego bohatera czeka szereg działań, chcących wysokiej akcje lub odczuwania w ukryciu. Spolszczenie przeznaczone jest do użytkownia przez zwykłych graczy Prototype.
Aby poprawnie zmienić język gry na polski, należy pobrać Prototype Spolszczenie.exe (link do ściągnięcia aplikacji znajduje się pod koniec artykułu). Nie musimy podmieniać żadnych plików ponieważ aplikacja zrobi to za nas automatycznie.

Kolejność postępowania
1. Należy ściągnąć Prototype Spolszczenie – link znajduje się pod koniec postu wraz ze wszystkimi informacjami o aplikacji
2. Po pobraniu otwieramy plik .exe
3. Zapoznajemy się z informacjami oraz klikamy Dalej
4. Wybieramy ścieżkę do głównego folderu, gdzie zainstalowana jest nasza gra
5. Klikamy „Dalej” i czekamy aż instalator zamieni wszystkie pliki językowe na polskie, instalacja może
potrwać kilka minut.
6. Po ukończeniu klikamy zakończ i cieszymy się polska wersja gry Prototype

Oto wyniki skanowania Prototype Spolszczenie.exe przez jeden z najpopularniejszych internetowych antywirusów.
Nasze spolszczenia gier i programów udostępniamy też w serwisie chomikuj.pl Zapraszamy do pobierania i komentowania. Przestrzegamy przed oszustami! Prawdziwy link odszukasz jedynie na naszej oficjalnej stronie. Tutaj znajdziesz Prototype Spolszczenie chomikuj

Screeny aplikacji Prototype Spolszczenie

Prototype spolszczenie pc

Prototype Spolszczenie Pobierz

Spolszczenie do gry: Prototype
Rozmiar: 14.32 MB
Kompatybilność: Windows XP, Windows Vista, Windows 7, Windows 8
Rodzaj pliku: .exe
Język: Polski

5 comments

 1. schalke napisał(a):

  Orientuje sie ktos kiedy wyszlo to spolszczenie ?

 2. Almaszy napisał(a):

  fajne dostalem ta gre po angielsu, fajnie ze tutaj mozna pobrac spolszczenie

 3. Olencja napisał(a):

  no jest ok

 4. rysio napisał(a):

  przyda sie, thx

 5. StarBeu napisał(a):

  działa, polecam od siebie, pozdro

Dodaj komentarz

Polub nasz fanpage

Sprawdziany

sprawdziany