Menu

Risen 3 Titan Lords Spolszczenie

Przedstawiamy dla Was Risen 3 Titan Lords Spolszczenie. Spolszczenie zostało napisane przez Team Spolszczenia4You. Spolszczenie przeznaczone jest do użytkownia przez zwykłych graczy Risen 3 Titan Lords. Risen 3: Titan Lords to gra cRPG autorstwa zespołu Piranha Bytes. Produkcja wraca do pirackich klimatów z poprzedniej części uzupełniając je elementami standardowego średniowiecznego fantasy i oferuje liczne ulepszenia systemu walki oraz mechanizmów eksploracji wirtualnego świata.
spolszczenie do Risen 3 Titan Lords

Risen 3 Titan Lords Spolszczenie

Zrobiona przez niemieckie studio Piranha Bytes występuje z charakterze RPG akcji, będąca trzecią edycję serii Risen. W Risen 3: Titan Lords twórcy postanowili się porzucić pirackie czasy na treść świata fantasy w gustu umagicznionego Średniowiecza. Gracz kieruje poczynaniami bohatera, którego dusza została strawiona przez Lorda Cieni. Zależnie z doborów przygotowywanych w trakcie zabawy, heros że przeżyć przy człowieczeństwie lub chodzić demoniczną ścieżką. Wzorem wcześniejszych walk z szeregu Risen, wydarzenia reprezentowane są z możliwości trzeciej osoby (TPP). Twórcy sięgnęli oraz po obejrzaną mechanikę walki bronią białą, którą uzupełniono o oferta blokowania ciosów przeciwnika. Z ściany technicznej Risen 3: Titan Lords korzysta na zmodyfikowanej wersji silnika zastosowanego najpierw w Risen 2: Dark Waters.
Aby poprawnie zmienić język gry na polski, należy pobrać Risen 3 Titan Lords Spolszczenie.exe (link do ściągnięcia aplikacji znajduje się pod koniec artykułu). Nie musimy podmieniać żadnych plików ponieważ aplikacja zrobi to za nas automatycznie.

Kolejność postępowania
1. Należy ściągnąć Risen 3 Titan Lords Spolszczenie – link znajduje się pod koniec postu wraz ze wszystkimi informacjami o aplikacji
2. Po pobraniu otwieramy plik .exe
3. Zapoznajemy się z informacjami oraz klikamy Dalej
4. Wybieramy ścieżkę do głównego folderu, gdzie zainstalowana jest nasza gra
5. Klikamy „Dalej” i czekamy aż instalator zamieni wszystkie pliki językowe na polskie, instalacja może
potrwać kilka minut.
6. Po ukończeniu klikamy zakończ i cieszymy się polska wersja gry Risen 3 Titan Lords

Nasze spolszczenia gier i programów udostępniamy też w serwisie chomikuj.pl Zapraszamy do pobierania i komentowania. Przestrzegamy przed oszustami! Prawdziwy link odszukasz jedynie na naszej oficjalnej stronie. Tutaj znajdziesz Risen 3 Titan Lords Spolszczenie chomikuj.

Screeny aplikacji Risen 3 Titan Lords Spolszczenie

Risen 3 Titan Lords spolszczenie chomikuj

Risen 3 Titan Lords Spolszczenie Pobierz

Spolszczenie do gry: Risen 3 Titan Lords
Rozmiar: 14.32 MB
Kompatybilność: Windows XP, Windows Vista, Windows 7, Windows 8
Rodzaj pliku: .exe
Język: Polski

No comments

Dodaj komentarz

Polub nasz fanpage

Sprawdziany

sprawdziany