Menu

Salt and Sanctuary Spolszczenie

Przedstawiamy dla Was Salt and Sanctuary Spolszczenie. Spolszczenie przeznaczone jest do użytkownia przez zwykłych graczy Salt and Sanctuary

spolszczenie do Salt and Sanctuary

Salt and Sanctuary Spolszczenie

Salt and Sanctuary Mroczna dwuwymiarowa platformówka z punktami RPG, przygotowana przez ekipę Ska Studios, wielką z znacznych i równie brutalnych produkcji The Dishwasher i Charlie Murder. W Salt and Sanctuary zabieramy się w skóra pirata, którego statek dzieli się nieopodal tajemniczej wyspy, zamieszkanej przez hordy topielców i ich dużych władców. Eliminując zastępy przeciwników oraz bossów, protagonista stopniowo odkrywa kolejne sekrety wyspy, oraz dzięki zbieranym surowcom, takim jako srebro i sól, zwiększa swój towar i umiejętności podczas wizyty w wygodnych enklawach (tytułowych sanktuariach). Do dyspozycji bohatera oddano spory wachlarz środka oraz nauki magicznych, i elementem dużym stanowi jego odpowiedni dobór, gdyż za niezliczona dawkę zbędnego ekwipunku negatywnie wchodzi na mobilność i możliwości specjalne postaci. Całość okraszona została niezwykle ponurym czasem i ręcznie rysowaną oprawą graficzną, istotną dla wcześniejszych produkcji studia.
Aby poprawnie zmienić język gry na polski, należy pobrać Salt and Sanctuary Spolszczenie.exe. Nie musimy podmieniać żadnych plików ponieważ aplikacja zrobi to za nas automatycznie.

Kolejność postępowania
1. Należy ściągnąć Salt and Sanctuary Spolszczenie.exe
2. Po pobraniu otwieramy plik .exe
3. Zapoznajemy się z informacjami oraz klikamy Dalej
4. Wybieramy ścieżkę do głównego folderu, gdzie zainstalowana jest nasza gra
5. Klikamy „Dalej” i czekamy aż instalator zamieni wszystkie pliki językowe na polskie, instalacja może
potrwać kilka minut.
6. Po ukończeniu klikamy zakończ i cieszymy się polska wersja gry Salt and Sanctuary.

Oto wyniki skanowania Salt and Sanctuary Spolszczenie.exe przez jeden z najpopularniejszych internetowych antywirusów. Tutaj znajdziesz Salt and Sanctuary Spolszczenie chomikuj.

Screeny aplikacji Salt and Sanctuary Spolszczenie

Salt and Sanctuary Spolszczenie

Salt and Sanctuary Spolszczenie Pobierz

No comments

Dodaj komentarz

Polub nasz fanpage

Sprawdziany

sprawdziany