Menu

Serpent in the Staglands Spolszczenie

Przedstawiamy Serpent in the Staglands Spolszczenie. Drużynowe cRPG z widokiem izometrycznym, nawiązujące do klasyki gatunku. W grze wcielamy się w śmiertelną inkarnację boga Necholai, który utknąwszy wśród swoich wyznawców musi zebrać drużynę i przemierzyć niebezpieczne tereny krainy Staglands w poszukiwaniu odpowiedzi na nurtujące go pytania.
spolszczenie do Serpent in the Staglands

Serpent in the Staglands Spolszczenie

Sporządzona przez inne studio Whalenought drużynowa gra RPG, nawiązująca do klasyki gatunku pokroju serii Baldur’s Gate. Jej część wydostaje się w tytułowej krainie Staglands, odróżniającej się surowym transylwańskim charakterem i niskim etapem rozwoju techniki. W atrakcji przyłączamy się w strona boga Necholai, który schodzi na Glebę, aby wspierać w stworzonym na jego opinia festiwalu. Podczas próby powrotu Necholai jest jednak uwięziony poprzez bliskich przyjaciół a z ostatniej chwili dany jest zdecydowanie na współpraca fanatycznego kapłana i liczby niegodnych zaufania akolitów. Podczas gry kontrolujemy drużynę 5 bohaterów, o jakich grupie jest wypadkowa kombinacji mebla a ponad 100 nowych umiejętności. Rozrywka w sztuce działa się w sezonie teraźniejszym, z użyciem możliwości aktywnej pauzy. Całość opisana stanowi w doskonałym rzucie izometrycznym oraz dodaje klasyczną mechanikę wyborze z rządem rozwiązań używanych we dzisiejszych produkcjach RPG.
Aby poprawnie zmienić język gry na polski, należy pobrać Serpent in the Staglands Spolszczenie.exe (link do ściągnięcia aplikacji znajduje się pod koniec artykułu). Nie musimy podmieniać żadnych plików ponieważ aplikacja zrobi to za nas automatycznie.
Kolejność postępowania
1. Należy ściągnąć Serpent in the Staglands Spolszczenie – link znajduje się pod koniec postu wraz ze wszystkimi informacjami o aplikacji
2. Po pobraniu otwieramy plik .exe
3. Zapoznajemy się z informacjami oraz klikamy Dalej
4. Wybieramy ścieżkę do głównego folderu, gdzie zainstalowana jest nasza gra
5. Klikamy „Dalej” i czekamy aż instalator zamieni wszystkie pliki językowe na polskie, instalacja może
potrwać kilka minut.
6. Po ukończeniu klikamy zakończ i cieszymy się polska wersja gry Serpent in the Staglands.
Nasze spolszczenia gier i programów udostępniamy też w serwisie chomikuj.pl Zapraszamy do pobierania i komentowania. Przestrzegamy przed oszustami! Prawdziwy link odszukasz jedynie na naszej oficjalnej stronie. Tutaj znajdziesz Serpent in the Staglands Spolszczenie chomikuj.

Screeny aplikacji Serpent in the Staglands Spolszczenie

Serpent in the Staglands spolszczenie pobierz

Serpent in the Staglands Spolszczenie Pobierz

Spolszczenie do gry: Serpent in the Staglands
Rozmiar: 14.32 MB
Kompatybilność: Windows XP, Windows Vista, Windows 7, Windows 8
Rodzaj pliku: .exe
Język: Polski

No comments

Dodaj komentarz

Polub nasz fanpage

Sprawdziany

sprawdziany