Menu

Seven The Days Long Gone Spolszczenie

Przedstawiamy dla Was Seven The Days Long Gone Spolszczenie. Spolszczenie przeznaczone jest do użytkowania przez zwykłych graczy.

Seven The Days Long Gone Spolszczenie

Ukończona w obrazu izometrycznym skradankowa gra RPG akcji, będąca skutkiem współpracy dwóch rodzimych studiów deweloperskich: IMGN.PRO oraz Fool’s Theory, utworzonego przez starych pracowników CD Projekt RED. Akcja gry przesuwa się postapokaliptycznym, technomagicznym świecie Imperium Vetrall, jakie tworzy jedyny bastion ludzkości po upadku tradycji w skutku wyniszczającej wojny. Główny bohater to zbir imieniem Teriel, który wchodzi na więzienną wyspę Peh, otrzymawszy ofertę nie do oddalenia z tkwiącego mu w górze „demona”. Rozgrywka wysuwa się w przeciwnym otwartym świecie, jaki ważna łatwo eksplorować dzięki akrobatycznym zdolnościom bohatera (umożliwiają np. wspinaczkę na domy). Twórcy udostępniają efektowny i średnio rozbudowany sposób walki wręcz, a spory szczebel trudności gry sprawia, że podczas pisania pracy chciane jest rozwiązanie skradankowe. Cel-shadingową warstwę wizualną Seven wsparto na technice Unreal Engine, i muzykę.
Screeny aplikacji spolszczenie Seven The Days Long Gone chomikuj

Aby poprawnie zmienić Seven The Days Long Gone Napisy PL nie musimy podmieniać żadnych plików ponieważ aplikacja zrobi to za nas automatycznie.

Kolejność postępowania
1. Należy ściągnąć spolszczenie do Seven The Days Long Gone
2. Po pobraniu otwieramy plik .exe
3. Zapoznajemy się z informacjami oraz klikamy Dalej
4. Wybieramy ścieżkę do głównego folderu, gdzie zainstalowana jest nasza gra
5. Klikamy „Dalej” i czekamy aż instalator zamieni wszystkie pliki językowe na polskie, instalacja może
potrwać kilka minut.
6. Po ukończeniu klikamy zakończ i cieszymy się Seven The Days Long Gone spolszczenie

No comments

Dodaj komentarz

klasa 7 sprawdziany

Polub nasz fanpage