Menu

South Park Kijek Prawdy Spolszczenie

Przedstawiamy dla Was South Park Kijek Prawdy Spolszczenie. Spolszczenie zostało napisane przez Team Spolszczenia4You. Spolszczenie przeznaczone jest do użytkownia przez zwykłych graczy South Park Kijek Prawdy. Gra RPG oparta na licencji popularnego serialu animowanego. Wcielamy się w dzieciaka, który niedawno przeprowadził się wraz z rodziną do tytułowego miasteczka. Naszym zadaniem jest zgromadzenie drużyny przyjaciół, a następnie wspólna obrona mieściny przez różnorodnymi zagrożeniami.

South Park Kijek Prawdy Spolszczenie

To gra dość nietypowa, gdyż rzecz dzieje się w fikcyjnym miasteczku o nazwie South Park. A sama idea gry powstała w oparciu o dość znany i lubiany serial. W tej dość dynamiczniej grze animowanej walkę toczą wzajemnie wojownicy i czarodzieje. A walczą o coś bardzo dla nich cennego zdobycie „Kijka Prawdy”. W tej grze wcielamy się w bohatera, przez innych nazywanego Deklem. Dość ciekawą opcją jest możliwość wybierania sobie potrzebnych sprzętów, takich jak broń biała, albo uzupełniania zdobytych elementów w ekwipunku. W panelu South Park Kijek Prawdy Spolszczenie postaci mamy do dyspozycji także, różne magiczne zdolności, które można sobie dowolnie uzupełniać, a także korzystać z nich w czasie wykonywania zadań. W grze istnieje także możliwość odsprzedaży, a także dokupowania różnego rodzaju ekwipunku, a także wspomnianej już broni. Nazwy są dość nietypowe, a także wulgarne, nie zaleca się więc tej gry dzieciom, przynajmniej do pewnego wieku. To gra dla osób lubiących gry związane z walką, a także „naparzenie się” z przeciwnikami.
Aby poprawnie zmienić język gry na polski, należy pobrać South Park Kijek Prawdy Spolszczenie.exe (link do ściągnięcia aplikacji znajduje się pod koniec artykułu). Nie musimy podmieniać żadnych plików ponieważ aplikacja zrobi to za nas automatycznie.

Kolejność postępowania
1. Należy ściągnąć South Park Kijek Prawdy Spolszczenie – link znajduje się pod koniec postu wraz ze wszystkimi informacjami o aplikacji
2. Po pobraniu otwieramy plik .exe
3. Zapoznajemy się z informacjami oraz klikamy Dalej
4. Wybieramy ścieżkę do głównego folderu, gdzie zainstalowana jest nasza gra
5. Klikamy „Dalej” i czekamy aż instalator zamieni wszystkie pliki językowe na polskie, instalacja może
potrwać kilka minut.
6. Po ukończeniu klikamy zakończ i cieszymy się polska wersja gry South Park Kijek Prawdy

Nasze spolszczenia gier i programów udostępniamy też w serwisie chomikuj.pl Zapraszamy do pobierania i komentowania. Przestrzegamy przed oszustami! Prawdziwy link odszukasz jedynie na naszej oficjalnej stronie. Tutaj znajdziesz South Park Kijek Prawdy Spolszczenie chomikuj

Spolszczenie South Park Kijek Prawdy

South Park Kijek Prawdy spolszczenie pobierzOparta na problemach popularnej kreskówki Miasteczko South Park rozrywka cRPG. Dewelopingiem South Park: The Stick of Truth zainteresowało się studio Obsidian Entertainment przy wsparciu ze kartki organizatorów telewizyjnego pierwowzoru – Matta Stone’a i Trey’a Parkera. Gracz uzależnia się w istotę dzieciaka, który wraz z ojcami właśnie zakończył się do tytułowego miasta i śledzi zaskarbić sobie lubą rówieśników. Możliwością do bieżącego stanowi jednakowy LARP (Live Action Role Playing), w jakim należą Cartman także jego towarzysze. Fabuła South Park: The Stick of Truth tonie w dziwny stan i zwrócenia do działań kultury masowej. Twórcy gry sięgnęli oraz po tradycyjne elementy mechaniki cRPG jak wartości jakości, okazja w aparacie turowym też łatwość zdobywania wrażenia a wynoszenia na bieżące zakresy rozwoju. Produkcja odwraca uwagę kreskówkową oprawą graficzną.

South Park Kijek Prawdy Spolszczenie Pobierz

Spolszczenie do gry: South Park Kijek Prawdy
Rozmiar: 14.32 MB
Kompatybilność: Windows XP, Windows Vista, Windows 7, Windows 8
Rodzaj pliku: .exe
Język: Polski

No comments

Dodaj komentarz

Polub nasz fanpage

Sprawdziany

sprawdziany