Menu

Star Wars Knights of the Old Republic 2 Spolszczenie

Przedstawiamy Star Wars Knights of the Old Republic 2 Spolszczenie. The Sith Lords to druga część znakomitej gry z gatunku cRPG przygotowanej przez kanadyjskie studio BioWare. Za developing tej odsłony odpowiedzialny jest już kto inny, zespół Obsidian Entertainment, notabene będący parterem BioWare.
spolszczenie do Star Wars Knights of the Old Republic 2

Star Wars Knights of the Old Republic 2 Spolszczenie

Kolejna edycja bestsellerowej gry RPG, której część załatwia się w jasnym uniwersum cyklu Star Wars. W oddzieleniu od modelu, za stworzeniem gry jest partnerujące oryginalnym architektom z kanadyjskiego BioWare studio Obsidian Entertainment. Fabuła sequela realizuje się 5 lat po wydarzeniach przedstawionych w podstawowej grupie muzyki oraz podkreśla zupełnie inną historię, składając na dosyć innych bohaterach. Ostatnim jednocześnie zajmujemy się w funkcję najwyższego z rycerzy Jedi, jakiego zleceniem jest odbudowanie rozwiązanego Zakonu i przywrócenie dawnego planie w galaktyce. Do radości przystępujemy, nie mając praktycznie żadnymi zdolnościami, a podczas zabawy stopniowo odzyskujemy odporności i przestane Umiejętności. Mechanika rozgrywki pozostała praktycznie niezmieniona, zaś twórcy dokonali tylko kilku małych usprawnień. Prócz nowych władzy oraz kultur jakości, w atrakcji wprowadzono możliwość pobierania spośród dwóch nowych konfiguracji broni również dobrze trudniejsze swobody wykonywania i zmieniania ekwipunku.
Aby poprawnie zmienić język gry na polski, należy pobrać Star Wars Knights of the Old Republic 2 Spolszczenie.exe (link do ściągnięcia aplikacji znajduje się pod koniec artykułu). Nie musimy podmieniać żadnych plików ponieważ aplikacja zrobi to za nas automatycznie.
Kolejność postępowania
1. Należy ściągnąć Star Wars Knights of the Old Republic 2 Spolszczenie – link znajduje się pod koniec postu wraz ze wszystkimi informacjami o aplikacji
2. Po pobraniu otwieramy plik .exe
3. Zapoznajemy się z informacjami oraz klikamy Dalej
4. Wybieramy ścieżkę do głównego folderu, gdzie zainstalowana jest nasza gra
5. Klikamy „Dalej” i czekamy aż instalator zamieni wszystkie pliki językowe na polskie, instalacja może
potrwać kilka minut.
6. Po ukończeniu klikamy zakończ i cieszymy się polska wersja gry Star Wars Knights of the Old Republic 2
Oto wyniki skanowania Star Wars Knights of the Old Republic 2 Spolszczenie.exe przez jeden z najpopularniejszych internetowych antywirusów.
Tutaj znajdziesz Star Wars Knights of the Old Republic 2 Spolszczenie chomikuj.

Screeny aplikacji Star Wars Knights of the Old Republic 2 Spolszczenie

Star Wars Knights of the Old Republic 2 Spolszczenie pobierz

Star Wars Knights of the Old Republic 2 Spolszczenie Pobierz

Spolszczenie do gry: Star Wars Knights of the Old Republic 2
Rozmiar: 14.32 MB
Kompatybilność: Windows XP, Windows Vista, Windows 7, Windows 8
Rodzaj pliku: .exe
Język: Polski

No comments

Dodaj komentarz

Polub nasz fanpage

Sprawdziany

sprawdziany