Menu

Sword Coast Legends Spolszczenie

Przedstawiamy Sword Coast Legends Spolszczenie. Klasyczne RPG z rzutem izometrycznym w trzech wymiarach, oparte na systemie Dungeons & Dragons piątej edycji i osadzone w Zapomnianych Krainach (świecie fantasy znanym choćby z serii Neverwinter Nights). Oprócz rozbudowanej kampanii dla jednego gracza, mamy tu do dyspozycji rozbudowany tryb Mistrza Podziemi, w którym czterech graczy steruje bohaterami, a piąty nadzoruje ich przygodę jako Mistrz Gry. Sword Coast Legends jest dziełem studiów n-Space i Digital Extremes.
spolszczenie do Sword Coast Legends

Sword Coast Legends Spolszczenie

Klasyczna gra cRPG, budująca na licencji piątej wersji papierowego systemu Dungeons & Dragons. Tytuł został zorganizowany przez pewne studio Digital Extremes, pod patronatem koncernu Wizards of the Coast. Gra wykorzystuje tło fabularne, widoczne z wspomnianego systemu RPG, zaś jej praca osadzona stała na tytułowym Wybrzeżu Mieczy, znanym komputerowym graczom m.in. z znanego Baldur’s Gate. Pod względem mechaniki, produkcja nawiązuje do klasyki gatunku, oferując typowy widok izometryczny i akcje, poruszane w okresie właściwym z użyciem możliwości aktywnej pauzy. W partii gościmy na czele 4-osobowej drużyny bohaterów, reprezentujących 5 grywalnych krwi i 6 klas jakości. Mimo, że pracować możemy więcej w pojedynkę, twórcy położyli duży wpływ na opcja imprezy w zwyczaju kooperacji. Swoistą informacją jest wdrożenie widocznej ze stołowych gier RPG funkcji tzw. Mistrza Podziemi. Poruszający nim gracz może sugerować na czas rozgrywki, decydując np. o planie sieci i strachów.
Aby poprawnie zmienić język gry na polski, należy pobrać Sword Coast Legends Spolszczenie.exe (link do ściągnięcia aplikacji znajduje się pod koniec artykułu). Nie musimy podmieniać żadnych plików ponieważ aplikacja zrobi to za nas automatycznie.

Kolejność postępowania
1. Należy ściągnąć Sword Coast Legends Spolszczenie – link znajduje się pod koniec postu wraz ze wszystkimi informacjami o aplikacji
2. Po pobraniu otwieramy plik .exe
3. Zapoznajemy się z informacjami oraz klikamy Dalej
4. Wybieramy ścieżkę do głównego folderu, gdzie zainstalowana jest nasza gra
5. Klikamy „Dalej” i czekamy aż instalator zamieni wszystkie pliki językowe na polskie, instalacja może
potrwać kilka minut.
6. Po ukończeniu klikamy zakończ i cieszymy się polska wersja gry Sword Coast Legends[/stextbox
Oto wyniki skanowania Sword Coast Legends Spolszczenie.exe przez jeden z najpopularniejszych internetowych antywirusów.

Screeny aplikacji Sword Coast Legends Spolszczenie
Sword Coast Legends spolszczenie

Sword Coast Legends Spolszczenie Pobierz

Spolszczenie do gry: Sword Coast Legends
Rozmiar: 14.32 MB
Kompatybilność: Windows XP, Windows Vista, Windows 7, Windows 8
Rodzaj pliku: .exe
Język: Polski

Pobierz spolszczenie z Chomikuj

No comments

Dodaj komentarz

Polub nasz fanpage

Sprawdziany

sprawdziany