Menu

The Incredible Adventures of Van Helsing Final Cut Spolszczenie

Przedstawiamy The Incredible Adventures of Van Helsing Final Cut Spolszczenie. Gra łącząca w jedną wielką przygodę kampanie z wszystkich trzech odsłon serii The Incredible Adventures of Van Helsing. Podczas zabawy wcielamy się w potomka łowcy potworów Van Helsinga, walczącego z rozmaitymi maszkarami.
spolszczenie do The Incredible Adventures of Van Helsing Final Cut

The Incredible Adventures of Van Helsing Final Cut Spolszczenie

Samodzielna produkcja, na jaką oddały się trzy wydane wcześniej części wysoko ocenianego hack’n’slasha The Incredible Adventures of Van Helsing studia Neocore Games. W rozgrywce zabieramy się w potomka legendarnego łowcy wampirów Abrahama Van Helsinga, który wraz ze własną partnerką – zjawą o imieniu Katarina – przemierza stylizowaną na Transylwanię krainę Borgovia, rywalizując z różnymi potworami za usługą broni jasnej i palnej oraz wdzięków także łatwości specjalnych, przedstawianych w kierunku rozgrywki. Ciekawostkę jest fakt, iż nie jesteśmy tutaj do działania z plikiem 3 osobnych gier, gdyż poszczególne odsłony serii zostały zintegrowane w poszczególną kampanię fabularną i uzupełnione zmodyfikowaną lub dość inną treścią, dzięki czemu gra powinna dać ok. 50 godzin zabawy. W rozgrywce nie zapomniano wiadomo o rodzaju wieloosobowym z niewielu sposobami gry i możliwością kooperacji nawet dla 4 osób. Zabawę zacząć możemy jakością na 80 poziomie lub zorganizować ją dosyć z inna.
Aby poprawnie zmienić język gry na polski, należy pobrać The Incredible Adventures of Van Helsing Final Cut Spolszczenie.exe (link do ściągnięcia aplikacji znajduje się pod koniec artykułu).

Kolejność postępowania
1. Należy ściągnąć The Incredible Adventures of Van Helsing Final Cut Spolszczenie – link znajduje się pod koniec postu wraz ze wszystkimi informacjami o aplikacji
2. Po pobraniu otwieramy plik .exe
3. Zapoznajemy się z informacjami oraz klikamy Dalej
4. Wybieramy ścieżkę do głównego folderu, gdzie zainstalowana jest nasza gra
5. Klikamy „Dalej” i czekamy aż instalator zamieni wszystkie pliki językowe na polskie, instalacja może
potrwać kilka minut.
6. Po ukończeniu klikamy zakończ i cieszymy się polska wersja gry The Incredible Adventures of Van Helsing Final Cut.

Oto wyniki skanowania The Incredible Adventures of Van Helsing Final Cut Spolszczenie.exe przez jeden z najpopularniejszych internetowych antywirusów.

Screeny aplikacji The Incredible Adventures of Van Helsing Final Cut Spolszczenie

The Incredible Adventures of Van Helsing Final Cut spolszczenie

The Incredible Adventures of Van Helsing Final Cut Spolszczenie Pobierz

Spolszczenie do gry: The Incredible Adventures of Van Helsing Final Cut
Rozmiar: 7.95 MB
Kompatybilność: Windows XP, Windows Vista, Windows 7, Windows 8
Rodzaj pliku: .exe
Język: Polski

No comments

Dodaj komentarz

Polub nasz fanpage

Sprawdziany

sprawdziany