Menu

Torchlight 2 Spolszczenie

Przedstawiamy dla Was Torchlight 2 Spolszczenie. Druga część udanego action/RPG od autorów Diablo i Fate. Jako bohater należący od jednej z czterech klas stajemy w obronie mitycznego ludu Estherian. Zabawa polega głównie na mordowaniu hord potworów. Gra oferuje zarówno kampanię dla pojedynczego gracza, jak i tryb kooperacyjny.
spolszczenie do Torchlight 2

Torchlight 2 Spolszczenie

Kolejna strona wbitego w danych fantasy hack’n’slasha, za jakiego stanie odpowiada studio Runic Games, utworzone przez bogów kultowego Diablo. Akcja gry rozwija się parę lat po wydarzeniach, pokazanych w poprzedniczce. Opętany przez mroczne siły alchemik niszczy wioskę Torchlight i wykrada esencję mocy smoka Ordraka – głównego antagonisty głównej grup gry. Dodając się w reprezentującego którąkolwiek spośród 4 klas bohatera, musimy powstrzymać szaleńca i usunąć naruszeniu równowagi między ciepłem a zniszczeniem. W zderzeniu z starą edycją, twórcy zaoferowali wiele dłuższy, otwarty świat, charakteryzujący się dużą różnorodnością, zmienną pogodą i zestawem dnia oraz nocy. Zabawę urozmaicają także losowo generowane questy i zmienne rozmieszczenie majątków i przeciwników. Najważniejszą wiadomością jest oraz wprowadzenie systemu multiplayer, umożliwiającego na ceremonię w systemie kooperacji ¬– także w budów lokalnej, kiedy również poprzez internet. Niezmienna stała za ostatnie swoista, baśniowa oprawa gry.
Aby poprawnie zmienić język gry na polski, należy pobrać Torchlight 2 Spolszczenie.exe (link do ściągnięcia aplikacji znajduje się pod koniec artykułu). Nie musimy podmieniać żadnych plików ponieważ aplikacja zrobi to za nas automatycznie.

Kolejność postępowania
1. Należy ściągnąć Torchlight 2 Spolszczenie – link znajduje się pod koniec postu wraz ze wszystkimi informacjami o aplikacji
2. Po pobraniu otwieramy plik .exe
3. Zapoznajemy się z informacjami oraz klikamy Dalej
4. Wybieramy ścieżkę do głównego folderu, gdzie zainstalowana jest nasza gra
5. Klikamy „Dalej” i czekamy aż instalator zamieni wszystkie pliki językowe na polskie, instalacja może
potrwać kilka minut.
6. Po ukończeniu klikamy zakończ i cieszymy się polska wersja gry Torchlight 2

Oto wyniki skanowania Torchlight 2 Spolszczenie.exe przez jeden z najpopularniejszych internetowych antywirusów. Tutaj znajdziesz Torchlight 2 Spolszczenie chomikuj

Screeny aplikacji Torchlight 2 Spolszczenie

Torchlight 2 spolszczenie chomikuj

Torchlight 2 Spolszczenie Pobierz

Spolszczenie do gry: Torchlight 2
Rozmiar: 14.32 MB
Kompatybilność: Windows XP, Windows Vista, Windows 7, Windows 8
Rodzaj pliku: .exe
Język: Polski

No comments

Dodaj komentarz

Polub nasz fanpage

Sprawdziany

sprawdziany