Menu

Vendetta Curse of Raven’s Cry Spolszczenie

Przedstawiamy Vendetta Curse of Raven’s Cry Spolszczenie.Rozszerzona i lepsza edycja umieszczonego w pirackich klimatach RPG gry akcji Ravens Cry, opracowanego przez krakowskie studio i krytykowanego z powodu niedopracowania i całej masy błędów. Nowa wersja gry to lepszy system rozwoju swojej postaci, system handlowania i model walki, również na morzu, a także zupełnie nowe elementy, takie jak system alchemii. Twórcy zadbali również o nowe sekwencje wideo oraz nagrany od podstaw dubbing aktorski.

spolszczenie do Vendetta Curse of Raven's Cry

Vendetta Curse of Raven’s Cry Spolszczenie

Zmieniona i zwiększona edycja wbitego w pirackich klimatach sandboksowego RPG akcji Raven’s Cry autorstwa krakowskiego studia Reality Pump. Pod względem fabularnym stawia nie inni się jak z modelu, oraz jej bohaterem jest XVIII-wieczny pirat Christopher Raven, szukający zemsty na gościach, którzy stracili jego linię, i jemu indywidualnemu odcięli rękę. Jako że wczesna wersja gry spotkała się z głęboką falą uwagi z względu niedopracowania także silnych błędów, twórcy skoncentrowaliśmy się na zmienieniu wszystkich pierwszych czynników mechaniki, takich gdy plan rozwoju postaci, system handlu czy rodzaj wojny (na kontynencie również na czerwonemu). Razem w walce pojawiły się ostatnie elementy, takie jako ostatnie pozycje fabularne czy nieznana wcześniej umiejętność alchemii. I autorzy zatroszczyli się o kolejne cut sceny i sekwencje wideo i nagrany z druga angielski dubbing aktorski. Całość udostępniono m.in. oraz w całości darmowej aktualizacji dla wszelkich użytkowników pierwowzoru.
Na tej stronie możesz Vendetta Curse of Raven’s Cry Pobierz.

Kolejność postępowania
1. Należy ściągnąć Vendetta Curse of Raven’s Cry Spolszczenie – link znajduje się pod koniec postu wraz ze wszystkimi informacjami o aplikacji
2. Po pobraniu otwieramy plik .exe
3. Zapoznajemy się z informacjami oraz klikamy Dalej
4. Wybieramy ścieżkę do głównego folderu, gdzie zainstalowana jest nasza gra
5. Klikamy „Dalej” i czekamy aż instalator zamieni wszystkie pliki językowe na polskie, instalacja może
potrwać kilka minut.
6. Po ukończeniu klikamy zakończ i cieszymy się polska wersja gry Vendetta Curse of Raven’s Cry.

Oto wyniki skanowania Vendetta Curse of Raven’s Cry Spolszczenie.exe przez jeden z najpopularniejszych internetowych antywirusów.

Screeny aplikacji Vendetta Curse of Raven’s Cry Spolszczenie
Vendetta Curse of Raven's Cry spolszczenie

Vendetta Curse of Raven’s Cry Spolszczenie Pobierz

Spolszczenie do gry: Vendetta Curse of Raven’s Cry
Rozmiar: 7.95 MB
Kompatybilność: Windows XP, Windows Vista, Windows 7, Windows 8
Rodzaj pliku: .exe
Język: Polski

One comment

  1. Bartosz napisał(a):

    No, w końcu jakieś działające spolszczenie

Dodaj komentarz

Polub nasz fanpage

Sprawdziany

sprawdziany