Menu

Vendetta Curse of Raven’s Cry Spolszczenie

Przedstawiamy Vendetta Curse of Raven’s Cry Spolszczenie.Rozszerzona i lepsza edycja umieszczonego w pirackich klimatach RPG gry akcji Ravens Cry, opracowanego przez krakowskie studio i krytykowanego z powodu niedopracowania i całej masy błędów. Nowa wersja gry to lepszy system rozwoju swojej postaci, system handlowania i model walki, również na morzu, a także zupełnie nowe elementy, takie jak system alchemii. Twórcy zadbali również o nowe sekwencje wideo oraz nagrany od podstaw dubbing aktorski.

spolszczenie do Vendetta Curse of Raven's Cry

Vendetta Curse of Raven’s Cry Spolszczenie

Zmieniona i zwiększona edycja wbitego w pirackich klimatach sandboksowego RPG akcji Raven’s Cry autorstwa krakowskiego studia Reality Pump. Pod względem fabularnym stawia nie inni się jak z modelu, oraz jej bohaterem jest XVIII-wieczny pirat Christopher Raven, szukający zemsty na gościach, którzy stracili jego linię, i jemu indywidualnemu odcięli rękę. Jako że wczesna wersja gry spotkała się z głęboką falą uwagi z względu niedopracowania także silnych błędów, twórcy skoncentrowaliśmy się na zmienieniu wszystkich pierwszych czynników mechaniki, takich gdy plan rozwoju postaci, system handlu czy rodzaj wojny (na kontynencie również na czerwonemu). Razem w walce pojawiły się ostatnie elementy, takie jako ostatnie pozycje fabularne czy nieznana wcześniej umiejętność alchemii. I autorzy zatroszczyli się o kolejne cut sceny i sekwencje wideo i nagrany z druga angielski dubbing aktorski. Całość udostępniono m.in. oraz w całości darmowej aktualizacji dla wszelkich użytkowników pierwowzoru.
Aby poprawnie zmienić język gry na polski, należy pobrać Vendetta Curse of Raven’s Cry Spolszczenie.exe (link do ściągnięcia aplikacji znajduje się pod koniec artykułu).

Kolejność postępowania
1. Należy ściągnąć Vendetta Curse of Raven’s Cry Spolszczenie – link znajduje się pod koniec postu wraz ze wszystkimi informacjami o aplikacji
2. Po pobraniu otwieramy plik .exe
3. Zapoznajemy się z informacjami oraz klikamy Dalej
4. Wybieramy ścieżkę do głównego folderu, gdzie zainstalowana jest nasza gra
5. Klikamy „Dalej” i czekamy aż instalator zamieni wszystkie pliki językowe na polskie, instalacja może
potrwać kilka minut.
6. Po ukończeniu klikamy zakończ i cieszymy się polska wersja gry Vendetta Curse of Raven’s Cry.

Oto wyniki skanowania Vendetta Curse of Raven’s Cry Spolszczenie.exe przez jeden z najpopularniejszych internetowych antywirusów.

Screeny aplikacji Vendetta Curse of Raven’s Cry Spolszczenie
Vendetta Curse of Raven's Cry spolszczenie

Vendetta Curse of Raven’s Cry Spolszczenie Pobierz

Spolszczenie do gry: Vendetta Curse of Raven’s Cry
Rozmiar: 7.95 MB
Kompatybilność: Windows XP, Windows Vista, Windows 7, Windows 8
Rodzaj pliku: .exe
Język: Polski

One comment

  1. Bartosz napisał(a):

    No, w końcu jakieś działające spolszczenie

Dodaj komentarz