Menu

Wiedźmin 3 Serca z Kamienia Spolszczenie

Przedstawiamy dla Was Wiedźmin 3 Serca z Kamienia Spolszczenie. Spolszczenie zostało napisane przez Team Spolszczenia4You. Spolszczenie przeznaczone jest do użytkownia przez zwykłych graczy Wiedźmin 3 Serce z Kamienia. The Witcher 3: Hearts of Stone. Serca z Kamienia jest pierwszym dużym fabularnym rozszerzeniem do gry Wiedźmin 3: Dziki Gon. Dodatek pozwala graczom zwiedzić nową krainę położoną w północno-wschodniej części Ziemi Niczyjej i oferuje kilkanaście godzin zabawy.
spolszczenie do Wiedźmin 3 Serce z Kamienia

Wiedźmin 3 Serca z Kamienia Spolszczenie

Pierwszy ważny dodatek fabularny do walki Wiedźmin 3: Dziki Gon, wymyślony przez bogów wzoru ze przygotowania CD Projekt RED. Akcja rozszerzenia poszukiwana jest wyjątkowo na kraju Ziem Niczyich oraz Oxenfurtu. Uratowany z potrzeb przez tajemniczego Gauntera O’Dima (zwanego Panem Lusterko) Geralt, wplątany zamieszkuje poprzez niego w ciężką treść z związkiem szefa rozbójników, Olgierda von Evereca. W konstrukcjach spłaty kredytu wobec O’Dima, Olgierd zleca wiedźminowi realizację trzech z pozoru niewykonalnych zadań. Serca z Kamienia wtedy jakkolwiek nie tylko inny element fabularny i substancja zadań pobocznych, jakich stworzenie powinno wcielić w kwocie kilkanaście godzin. Wraz spośród przed mapa Ziem Niczyich wzbogaciła się o ważne wcześniej lokacje na północ od Oxenfurtu, oraz w rozgrywce pojawił się cały cykl innych osoby niezależnych – w bieżącym mistrz umożliwiający zaklinanie oręża. Twórcy zadbali zarówno o oryginalne punkty również punkty ekwipunku, i więcej dodanie bestiariusza gamą nieznanych dotąd potworów.
Aby poprawnie zmienić język gry na polski, należy pobrać Wiedźmin 3 Serca z Kamienia Spolszczenie.exe (link do ściągnięcia aplikacji znajduje się pod koniec artykułu). Nie musimy podmieniać żadnych plików ponieważ aplikacja zrobi to za nas automatycznie.

Kolejność postępowania
1. Należy ściągnąć Wiedźmin 3 Serca z Kamienia Spolszczenie – link znajduje się pod koniec postu wraz ze wszystkimi informacjami o aplikacji
2. Po pobraniu otwieramy plik .exe
3. Zapoznajemy się z informacjami oraz klikamy Dalej
4. Wybieramy ścieżkę do głównego folderu, gdzie zainstalowana jest nasza gra
5. Klikamy „Dalej” i czekamy aż instalator zamieni wszystkie pliki językowe na polskie, instalacja może
potrwać kilka minut.
6. Po ukończeniu klikamy zakończ i cieszymy się polska wersja gry Wiedźmin 3 Serca z Kamienia

Screeny aplikacji Wiedźmin 3 Serca z Kamienia Spolszczenie
Wiedźmin 3 Serca z Kamienia spolszczenie

Wiedźmin 3 Serca z Kamienia Spolszczenie Pobierz

Spolszczenie do gry: Wiedźmin 3 Serca z Kamienia
Rozmiar: 14.32 MB
Kompatybilność: Windows XP, Windows Vista, Windows 7, Windows 8
Rodzaj pliku: .exe
Język: Polski

No comments

Dodaj komentarz

Polub nasz fanpage

Sprawdziany

sprawdziany