Menu

Adr1ft Spolszczenie

Adr1ft Utrzymana w charakterze science fiction przygodowa gra akcji, za której powstanie odpowiada studio Three One Nic, pod przewodnictwem byłego pracownika Microsoftu, Adama Ortha. Bohaterem zabawy jest astronauta próbujący zostać w dziedzinie kosmicznej po katastrofie, która zniszczyła jego macierzystą stację. Sedno gry stanowi eksploracja oraz rozwiązywanie kolejnych zagadek logicznych, polegających specjalnie na zmianach rozmaitego sprzętu, umożliwiającego obecność w świecie. Jako iż praca Adr1ft męczy się w towarzystwie pozbawionym grawitacji, podczas zabawy możemy śmiało przejmować się we jakichkolwiek kierunkach, oraz jednym ograniczeniem stanowi trudny regularnego uzupełniania zapas tlenu i długość linki, gwarantującej nas przed wyrzuceniem w prawdziwą przestrzeń. Fabułę gry poznajemy zaś głównie za sprawą odnajdywanych dzienników audio, które mówią historie ludzi, idących na stacji i sprawiają reakcję na zapytania o przyczyny katastrofy.

spolszczenie do Adr1ft

Adr1ft Spolszczenie

Przedstawiamy dla Was Adr1ft Spolszczenie. Spolszczenie zostało napisane przez Team Spolszczenia4You i zakazuje się czerpania z niego jakichkolwiek korzyści materialnych przez osoby trzecie. Spolszczenie przeznaczone jest do użytkownia przez zwykłych graczy Adr1ft.
Aby poprawnie zmienić język gry na polski, należy pobrać Adr1ft Spolszczenie.exe. Nie musimy podmieniać żadnych plików ponieważ aplikacja zrobi to za nas automatycznie.

Instalacja spolszczenia

Kolejność postępowania

1. Należy ściągnąć Adr1ft Spolszczenie.exe
2. Po pobraniu otwieramy plik .exe
3. Zapoznajemy się z informacjami oraz klikamy Dalej
4. Wybieramy ścieżkę do głównego folderu, gdzie zainstalowana jest nasza gra
5. Klikamy „Dalej” i czekamy aż instalator zamieni wszystkie pliki językowe na polskie, instalacja może
potrwać kilka minut.
6. Po ukończeniu klikamy zakończ i cieszymy się polska wersja gry Adr1ft

Oto wyniki skanowania Adr1ft Spolszczenie.exe przez jeden z najpopularniejszych internetowych antywirusów –

Wyniki skanowania spolszczenia Adr1ft

spolszczenie chomikuj.plNasze spolszczenia gier i programów udostępniamy też w serwisie chomikuj pl Zapraszamy do pobierania i komentowania. Przestrzegamy przed oszustami! Prawdziwy link odszukasz jedynie na naszej oficjalnej stronie. Tutaj znajdziesz Into the Stars Spolszczenie chomikuj

 

HostingHosting na którym przechowywane są nasze pliki jest chroniony weryfikacją użytkownika, aby dostęp do spolszczeń mieli jedynie użytkownicy naszego bloga. Dodatkowo na tym hostingu nasze pliki mają dożywotnią gwarancję, czyli nigdy nie zostaną usunięte. Dlatego też niekiedy przy próbie pobrania spolszczenia możesz zostać poproszony o podanie nr telefonu.

.

screenyScreeny aplikacji Adr1ft Spolszczenie

Adr1ft Spolszczenie

Adr1ft Spolszczenie pobierz

Adr1ft Spolszczenie chomikuj

Adr1ft Spolszczenie napisy

spolszczenie downloadAdr1ft Spolszczenie Pobierz

Spolszczenie do gry: Adr1ft
Rozmiar: 7.95 MB
Kompatybilność: Windows XP, Windows Vista, Windows 7, Windows 8
Rodzaj pliku: .exe
Język: Polski

No comments

Dodaj komentarz