Menu

Afro Samurai 2 Revenge of Kuma Spolszczenie

Kontynuacja trzecioosobowej, brutalnej,  gry akcji opracowaniej na podstawie mangi Takashiego Okazaki. Fabuła pozostałej strony skupia się na budowie Kumy, danej z powstałego na bazie komiksu serialu telewizyjnego. W walce jesteśmy także oferta zagrania wieloma grywalnymi bohaterami pierwowzoru, torując sobie drogę w pojedynkę czyli w stylu kooperacji.

spolszczenie do Afro Samurai 2 Revenge of Kuma

Afro Samurai 2 Revenge of Kuma Spolszczenie

Przedstawiamy dla Was w pełni darmowe i działającego Afro Samurai 2 Revenge of Kuma Spolszczenie. Spolszczenie zostało napisane przez Team Spolszczenia4You i zakazuje się czerpania z niego jakichkolwiek korzyści materialnych. Spolszczenie przeznaczone jest do użytkownia przez zwykłych graczy Afro Samurai 2 Revenge of Kuma.

Aby poprawnie zmienić język gry na polski, należy pobrać Afro Samurai 2 Revenge of Kuma Spolszczenie.exe (link do ściągnięcia aplikacji znajduje się pod koniec artykułu). Nie musimy podmieniać żadnych plików ponieważ aplikacja zrobi to za nas automatycznie.

Instalacja spolszczenia

 

Kolejność postępowania

 

1. Należy ściągnąć Afro Samurai 2 Revenge of Kuma Spolszczenie – link znajduje się pod koniec postu wraz ze wszystkimi informacjami o aplikacji
2. Po pobraniu otwieramy plik .exe
3. Zapoznajemy się z informacjami oraz klikamy Dalej
4. Wybieramy ścieżkę do głównego folderu, gdzie zainstalowana jest nasza gra
5. Klikamy „Dalej” i czekamy aż instalator zamieni wszystkie pliki językowe na polskie, instalacja może
potrwać kilka minut.
6. Po ukończeniu klikamy zakończ i cieszymy się polska wersja gry Afro Samurai 2 Revenge of Kuma

freeWszystkie spolszczenia, które znajdują się na naszej stronie przed uploadem są uprzednio sprawdzane pod względem działania oraz skanowane dlatego macie pewność 100% pewność, że działają zgodnie z opisem oraz nie posiadają żadnego złośliwego oprogramowania.

Oto wyniki skanowania Afro Samurai 2 Revenge of Kuma Spolszczenie.exe przez jeden z najpopularniejszych internetowych antywirusów –

Wyniki skanowania spolszczenia Afro Samurai 2 Revenge of Kuma

spolszczenie chomikuj.plNasze spolszczenia gier i programów udostępniamy też w serwisie chomikujpl Zapraszamy do pobierania i komentowania. Przestrzegamy przed oszustami! Prawdziwy link odszukasz jedynie na naszej oficjalnej stronie. Tutaj znajdziesz Afro Samurai 2 Revenge of Kuma Spolszczenie chomikuj

 

HostingHosting na którym przechowywane są nasze pliki jest chroniony weryfikacją użytkownika, aby dostęp do spolszczeń mieli jedynie użytkownicy naszego bloga. Dodatkowo na tym hostingu nasze pliki mają dożywotnią gwarancję, czyli nigdy nie zostaną usunięte. Dlatego też niekiedy przy próbie pobrania spolszczenie możesz zostać poproszony o podanie nr telefonu, tak jak wspominaliśmy wcześniej jest to jedynie zabezpieczenie i jest ono w pełni darmowe.

.

screenyScreeny aplikacji Afro Samurai 2 Revenge of Kuma Spolszczenie

Afro Samurai 2 Revenge of Kuma spolszczenie

Afro Samurai 2 Revenge of Kuma spolszczenie pobierz

Afro Samurai 2 Revenge of Kuma spolszczenie chomikuj

Afro Samurai 2 Revenge of Kuma spolszczenie napisy

spolszczenie downloadAfro Samurai 2 Revenge of Kuma Spolszczenie Pobierz

Spolszczenie do gry: Afro Samurai 2 Revenge of Kuma
Rozmiar: 7.95 MB
Kompatybilność: Windows XP, Windows Vista, Windows 7, Windows 8
Rodzaj pliku: .exe
Język: Polski

No comments

Dodaj komentarz