Menu

Alekhine’s Gun Spolszczenie

Przedstawiamy dla Was Alekhine’s Gun Spolszczenie. „Alekhine’s Gun” to gra, która toczy się w trudnych czasach zimnej wojny między blokiem wschodnim, a zachodem. Gracze „Alekhine’s Gun” eksplorują napięcie i zagrożenie związane z zimną wojną. Działają jako Agent Alekhine – sowiecki zabójca zrekrutowany przez CIA.

spolszczenie do Alekhine's Gun

Alekhine’s Gun Spolszczenie

Odwołując się do szpiegostwa i umiejętności związanych z walką, Alekhine stanie naprzeciw poważnych wrogów i uczyni wszystko, co trzeba, by dotrzeć do serca globalnej konspiracji, zanim ci, którzy za nią stoją, zadecydują o losach świata. Jako wyszkolony zabójca oraz szpieg, Alekhine jest dobrze obeznany z taktykami szpiegowskimi. Infiltruje on ośrodki wroga, kryjąc się w rolach obsługi, włączając w to szefów kuchni, barmanów i serwisantów. Trzyma się w cieniu, by uciec przed zauważeniem i trzyma się z dala od oczu wroga.
Z przebraniami i z pewnością siebie, Alekhine może zdobyć wejście do zabronionych stref bez wystrzelenia ani jednego naboju. Myśl kreatywnie – wybory zależą od ciebie i od ciebie zależy, jaki styl rozgrywki wybierzesz. Kreatywność i strategiczne myślenie zaprowadzą cię dalej niż jedynie broń i skupienie się na celu. Infiltracja nie jest twoim jedynym celem – podczas zimnej wojny wiedza jest kluczem. Przemykaj obok stróży i pachołków, aby ukraść ważne dokumenty i przetrzymać konflikt jeszcze chwilę dłużej. Nie zawsze będzie pokojowo. Alekhine może użyć broni palnej, garoty i trucizn, by pozbyć się opozycji. Trzeba zrobić wszystko, co się da, aby zapobiec temu, by istotne informacje wpadły w niepowołane ręce. Niektórzy ludzie są po prostu zbyt źli, żeby żyć, w związku z czym Agent Alekhine musi się ich pozbyć. Używając swojego bogatego arsenału broni i metod, Alekhine może się pozbyć wrogow zarówno subtelnie, jak i z rozmachem. Im wyższy mamy poziom, tym więcej odblokowujemy opcji morderstw – od trucizn po karabiny maszynowe. Cokolwiek wybierzesz, licz się z tym, że twoje akcje będą miały konsekwencje. Jeżeli interesuje cię ta gra, to już wkrótce pobierz ją i spolszczenie z portalu chomikuj.
Aby poprawnie zmienić język gry na polski, należy pobrać Alekhine’s Gun Spolszczenie.exe. Nie musimy podmieniać żadnych plików ponieważ aplikacja zrobi to za nas automatycznie.

Kolejność postępowania
1. Należy ściągnąć Alekhine’s Gun Spolszczenie.exe
2. Po pobraniu otwieramy plik .exe
3. Zapoznajemy się z informacjami oraz klikamy Dalej
4. Wybieramy ścieżkę do głównego folderu, gdzie zainstalowana jest nasza gra
5. Klikamy „Dalej” i czekamy aż instalator zamieni wszystkie pliki językowe na polskie, instalacja może
potrwać kilka minut.
6. Po ukończeniu klikamy zakończ i cieszymy się polska wersja gry Alekhine’s Gun.

Oto wyniki skanowania Alekhine’s Gun Spolszczenie.exe przez jeden z najpopularniejszych internetowych antywirusów. Prawdziwy link odszukasz jedynie na naszej oficjalnej stronie. Tutaj znajdziesz Alekhine’s Gun Spolszczenie chomikuj.

Screeny aplikacji Alekhine’s Gun Spolszczenie

Alekhine's Gun spolszczenie

Alekhine’s Gun Spolszczenie Pobierz

Spolszczenie do gry: Alekhine’s Gun
Rozmiar: 7.95 MB
Kompatybilność: Windows XP, Windows Vista, Windows 7, Windows 8
Rodzaj pliku: .exe
Język: Polski

No comments

Dodaj komentarz

Polub nasz fanpage

Sprawdziany

sprawdziany